OE 4N0505292
AUDI
Rameno zavěšení kol, tyč / vzpěra zavěšení kol
| AUDI | 4N0 505 292, 4N0505292 |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
DELPHI Rameno zavěšení kol DF TC4491
zvětšit
859,-ve skladuMontovaná strana: pravázadníMateriál: ocelový plechPárová čísla výrobku: TC4490Typ spojení: příčné ramenoDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez nosného-/vodicího kloubuDélka [mm]: 391šířka [mm]: 40Výška [mm]: 43EAN:5012759619551AUDI4N0505292A4M0505292D4N05052924M0505292LPORSCHEPAB505292958505292DPAB505292AVOLKSWAGEN4N0505292BENTLEY4M0505292DKonkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pátek 15. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno ve čtvrtek 14. 5. 2026 odpoledne
SASIC Rameno zavěšení kol SAS 7476699
zvětšit
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
SIDEM Tyč / vzpěra zavěšení kol SID 37457
619,-ve skladuMontovaná strana: pravá zadní nápravatlačítkoDélka [mm]: 360Typ spojení: podélné ramenoTyč / vzpěra: KulákDbejte servisních informací Párová čísla výrobku: 37456EAN:5413978263363AUDI4M0 505 292 D (4M0505292D)4N0 505 292 (4N0505292)4N0 505 292 L (4N0505292L)80A 505 292 (80A505292)PORSCHE4M0 505 292 M (4M0505292M)958 505 292 D (958505292D)PAB 505 292 (PAB505292)PAB 505 292 A (PAB505292A)VOLKSWAGEN4N0 505 292 (4N0505292)Konkurenční kódySkladem ve skladu