OE 4M0819439C
AUDI, VOLKSWAGEN, VAG
Filtr vzduchu v interiéru
AUDI4M0 819 439 C, 4M0819439C
VOLKSWAGEN4M0819439C
VAG4M0 819 439 C, 4M0819439C
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • DENSO Filtr vzduchu v interiéru DEN DCF755K
    419,-ve skladu
    Typ filtru: Filtr s aktivním uhlímDélka [mm]: 308šířka [mm]: 31Výška [mm]: 218Hmotnost [g]: 170Hmotnost brutto [kg]: 260EAN:8717613178911VAG4M0819439A4M0819439C8W0819439AKonkurenční kódy
  • FEBI Filtr vzduchu v interiéru FB 48541
    zvětšitFEBI Filtr vzduchu v interiéru ‐ FB 48541
    379,-ve skladu
    Typ filtru: Filtr s aktivním uhlímDélka [mm]: 309šířka [mm]: 221Výška [mm]: 30Hmotnost [kg]: 0,37EAN:4027816485414AUDI4M0 819 439 A (4M0819439A)4M0 819 439 B (4M0819439B)4M0 819 439 C (4M0819439C)PORSCHEPAB81943900VOLKSWAGEN4M0 819 439 B (4M0819439B)BENTLEY4M0 819 439 A (4M0819439A)Konkurenční kódy
    Všeobecné informaceNámi dodané výrobky jsou výhradně určeny k použití
    v souladu s jejich určením. Namontování smí provádět
    pouze vyškolený odborný personál. Výrobky se pravideln
    dodávají bez návodu k montáži.
  • FILTRON Filtr vzduchu v interiéru FI K1378
    zvětšitFILTRON Filtr vzduchu v interiéru ‐ FI K1378
    219,-ve skladu
    Typ filtru: filtr částicVerze s aktivním uhlím (Art. č.): K 1378AEU-nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR): Potřebné znalosti mechaniky dle IEC 60417-6183Délka [mm]: 310šířka [mm]: 219Výška [mm]: 30EAN:5904608803788VOLKSWAGEN8W08194394M0819439VAG8W0 819 439 (8W0819439)4M0 819 439 (4M0819439)4M0 819 439 C (4M0819439C)Konkurenční kódy
  • FILTRON Filtr vzduchu v interiéru FI K1378A
    zvětšitFILTRON Filtr vzduchu v interiéru ‐ FI K1378A
    359,-ve skladu
    Typ filtru: Filtr s aktivním uhlímZákladní verze (Art. č.): K 1378EU-nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR): Potřebné znalosti mechaniky dle IEC 60417-6183Délka [mm]: 308šířka [mm]: 219Výška [mm]: 30EAN:5904608903785VOLKSWAGEN8W0819439A4M0819439AVAG8W0 819 439 A (8W0819439A)4M0 819 439 A (4M0819439A)4M0 819 439 C (4M0819439C)Konkurenční kódy