OE 4M0819439
VAG
Filtr vzduchu v interiéru
VAG4M0 819 439, 4M0819439
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • DENCKERMANN Filtr vzduchu v interiéru DCR M110992
    zvětšitDENCKERMANN Filtr vzduchu v interiéru ‐ DCR M110992
    124,-ve skladu
    Typ filtru: Vzduchový filtrDélka [mm]: 311šířka [mm]: 220Výška [mm]: 31EAN:5902841648227AUDI4M0 819 439 (4M0819439)VAG4M0 819 439 (4M0819439)4M0 819 439 A (4M0819439A)8W0 819 439 (8W0819439)8W0 819 439 A (8W0819439A)Konkurenční kódy
  • FILTRON Filtr vzduchu v interiéru FI K1378
    zvětšitFILTRON Filtr vzduchu v interiéru ‐ FI K1378
    219,-ve skladu
    Typ filtru: filtr částicVerze s aktivním uhlím (Art. č.): K 1378AEU-nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR): Potřebné znalosti mechaniky dle IEC 60417-6183Délka [mm]: 310šířka [mm]: 219Výška [mm]: 30EAN:5904608803788VOLKSWAGEN8W08194394M0819439VAG8W0 819 439 (8W0819439)4M0 819 439 (4M0819439)4M0 819 439 C (4M0819439C)Konkurenční kódy