OE 4H0615601L
AUDI
Brzdový kotouč
| AUDI | 4H0 615 601 L, 4H0615601L |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
A.B.S. Brzdový kotouč - 356 mm ABS 18267
zvětšit
1 059,-ve skladuSrovnávací průměr: 356Vnější průměr [mm]: 356Síla brzdového kotouče [mm]: 22Minimální tloušťka [mm]: 20Výška [mm]: 36,3Ráfek, počet děr: 5Typ brzdového kotouče: chlazenýCentrovací průměr [mm]: 68Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Povrch: nátěrPrůměr náboje [mm]: 176EAN:8717109612585AUDI4H0615601F4H0615601L4H0615601PVAG4H0 615 601F (4H0615601F)4H0 615 601L (4H0615601L)Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v úterý 19. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pondělí 18. 5. 2026 odpoledne
Informace o montáži: Important: Observe Fitting Instructions -
BOSCH Brzdový kotouč - 356 mm BO 0986479749