OE 4H0615601H
SEAT
Brzdový kotouč
| SEAT | 4H0615601H |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
ASHIKA Brzdový kotouč - 330 mm ASH 61-00-0911C
zvětšit
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
KAMOKA Brzdový kotouč - 330 mm KAM 103238
zvětšit
969,-ve skladuMontovaná strana: zadní nápravaSrovnávací průměr: 330Typ brzdového kotouče: chlazenýSíla brzdového kotouče [mm]: 22Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Počet děr: 5Výška [mm]: 36Centrovací průměr [mm]: 68Povrch: nátěrVnější průměr [mm]: 330PORSCHE95B 615 601 A (95B615601A)95B615601A95B615601GSEAT4H0615601D8K0615601C4H0615601H4H0615601K4H0615601QŠKODA4H0615601Q4H0615601D4H0615601K4H0615601H8K0615601CVAG4H0615601D4H0 615 601 D (4H0615601D)4H0 615 601 H (4H0615601H)8K0 615 601 C (8K0615601C)8W0615601K8K0615601C4H0615601H8W0615601E4H0615601K4H0615601Q80A615601C7L8615601Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
QUARO Brzdový kotouč - 330 mm QAR QD6673
1 179,-ve skladuSrovnávací průměr: 330Vnější průměr [mm]: 330Síla brzdového kotouče [mm]: 22Typ brzdového kotouče: vnitřně větránoMinimální tloušťka [mm]: 20Výška [mm]: 35,8Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Centrovací průměr [mm]: 68Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez náboje kola bez šroubů vozidlového kolaPovrch: lakovánoPočet děr: 5EAN:5903364330569AUDI4H0615601D4H0615601H4H0615601K4H0615601Q80A615601A80A615601C8W0615601E8W0615601KGMC92238305PORSCHE95B615601A95B615601F95B615601GSEAT4H0615601D4H0615601H4H0615601K4H0615601Q80A615601C8W0615601E8W0615601KŠKODA4H0615601D4H0615601H4H0615601K4H0615601Q80A615601C8W0615601E8W0615601KVOLKSWAGEN4H0615601D4H0615601H4H0615601K4H0615601Q80A615601C8W0615601E8W0615601KAUDI (FAW)L80D615601Konkurenční kódySkladem ve skladu
TEXTAR Brzdový kotouč PRO+ - 330 mm TXT 92238305
1 809,-ve skladuSrovnávací průměr: 330Typ brzdového kotouče: vnitřně větránoVnější průměr [mm]: 330Síla brzdového kotouče [mm]: 22Výška [mm]: 35,8Minimální tloušťka [mm]: 20Zpracování: vysoce nauhličenoPovrch: nátěrVnitřní průměr [mm]: 143,2Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Centrovací průměr [mm]: 68Počet děr v brzdovém bubnu: 05/06Vrtáni šroubu kola - ∅ [mm]: 15,4Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez náboje kola bez ložiska (kola) bez šroubů vozidlového kolaDélka balení [cm]: 35,8šířka balení [cm]: 35,8Výška balení [cm]: 10,5Hmotnost [kg]: 7,6EAN:4019722475641Použitá čísla: 98200 2383 0 1 PRO+Skladem ve skladu
Nahrazuje: 92238303
TOMEX Brakes Brzdový kotouč - 330 mm TMX TX 72-79
839,-ve skladuMontovaná strana: zadní nápravaSrovnávací průměr: 330Typ brzdového kotouče: chlazenýSíla brzdového kotouče [mm]: 22Vnější průměr [mm]: 330Výška [mm]: 36,2Počet děr: 5Centrovací průměr [mm]: 68Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Povrch: lakovánoHmotnost [kg]: 18,35Minimální tloušťka [mm]: 20EAN:5901646601390AUDI8W0615601E4H0615601H4H0615601K4H0615601D4H0 615 601 K (4H0615601K)4H0 615 601 H (4H0615601H)4H0 615 601 D (4H0615601D)4H0615601Q8W0615601K8W0 615 601 K (8W0615601K)80A615601A80A615601CPORSCHE95B 615 601 A (95B615601A)95B615601A95B615601F95B615601GSEAT4H0615601H8W0615601E4H0615601Q80A615601C4H0615601K4H0615601D8W0615601KŠKODA8W0615601K4H0615601H80A615601C4H0615601D4H0615601K8W0615601E4H0615601QVOLKSWAGEN8W0615601K8W0 615 601 K (8W0615601K)80A615601C4H0615601D4H0615601Q8W0615601E4H0615601K4H0615601HAUDI (FAW)L80D615601Konkurenční kódySkladem ve skladu