OE 4F0998281B
AUDI
Stavitelný element brzdového obložení ruční brzdy
| AUDI | 4F0 998 281 B, 4F0 998 281B, 4F0998281B |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
A.B.S. Stavitelný element brzdového obložení ruční brzdy ABS 43691
zvětšit
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
BUDWEG CALIPER Stavitelný element brzdového obložení ruční brzdy BWC 208023
zvětšit
3 589,-ve skladuEAN:5705444518979AUDI4F0 998 281B (4F0998281B)Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
ENERGY Stavitelný element brzdového obložení ruční brzdy ENG SH00004
579,-ve skladuDruh provozu: elektrickýMontovaná strana: zadní náprava - oboustrannéVybavení vozidla: pro vozidla s elektronickou ruční brzdouBrzdový systém: pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě pro ruční parkovací brzduPočet pólů: 2Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: se šrouby s těsnicím kroužkemTvar zásuvky: oválnýEAN:5908274131022AUDI0899032CSZ1003ABEat1116187.173 (87173)855027515502562614F0998281A4F0 998 281 B (4F0998281B)4F0 998 281 A (4F0998281A)4F0 615 404 part (4F0615404part)4F0 615 404 F part (4F0615404Fpart)4F0 615 404 A part (4F0615404Apart)4F0 615 403 part (4F0615403part)4F0 615 403 F part (4F0615403Fpart)4F0 615 403 A part (4F0615403Apart)30 10 0060 (30100060)117 392 (117392)10006010-77-1062 (10771062)07.35.280 (0735280)Konkurenční kódySkladem ve skladu
FEBI Stavitelný element brzdového obložení ruční brzdy FB 100060
MAXGEAR Stavitelný element brzdového obložení ruční brzdy MXG 19-2929
AUDI4F0998281B4F0 998 281A (4F0998281A)SEAT4F0998281B4F0 998 281A (4F0998281A)ŠKODA4F0998281B4F0 998 281A (4F0998281A)VOLKSWAGEN4F0998281B4F0 998 281A (4F0998281A)VAG4F0998281B4F0 998 281A (4F0998281A)Konkurenční kódy -