OE 4F0998281A
AUDI
Stavitelný element brzdového obložení ruční brzdy
AUDI4F0 998 281 A, 4F0 998 281A, 4F0998281A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Stavitelný element brzdového obložení ruční brzdy ABS 43691
    zvětšitA.B.S. Stavitelný element brzdového obložení ruční brzdy ‐ ABS 43691
    799,-ve skladu
  • ENERGY Stavitelný element brzdového obložení ruční brzdy ENG SH00004
    zvětšitENERGY Stavitelný element brzdového obložení ruční brzdy ‐ ENG SH00004
    579,-ve skladu
    Druh provozu: elektrickýMontovaná strana: zadní náprava - oboustrannéVybavení vozidla: pro vozidla s elektronickou ruční brzdouBrzdový systém: pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě pro ruční parkovací brzduPočet pólů: 2Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: se šrouby s těsnicím kroužkemTvar zásuvky: oválnýEAN:5908274131022AUDI0899032CSZ1003ABEat1116187.173 (87173)855027515502562614F0998281A4F0 998 281 B (4F0998281B)4F0 998 281 A (4F0998281A)4F0 615 404 part (4F0615404part)4F0 615 404 F part (4F0615404Fpart)4F0 615 404 A part (4F0615404Apart)4F0 615 403 part (4F0615403part)4F0 615 403 F part (4F0615403Fpart)4F0 615 403 A part (4F0615403Apart)30 10 0060 (30100060)117 392 (117392)10006010-77-1062 (10771062)07.35.280 (0735280)Konkurenční kódy
  • MAXGEAR Stavitelný element brzdového obložení ruční brzdy MXG 19-2929
    zvětšitMAXGEAR Stavitelný element brzdového obložení ruční brzdy ‐ MXG 19-2929
    2 089,-ve skladu
    Tvar zásuvky: tvar DPočet zubů: 12EAN:5902659703828Použitá čísla4F0998281A/MG
    AUDI4F0998281B4F0 998 281A (4F0998281A)SEAT4F0998281B4F0 998 281A (4F0998281A)ŠKODA4F0998281B4F0 998 281A (4F0998281A)VOLKSWAGEN4F0998281B4F0 998 281A (4F0998281A)VAG4F0998281B4F0 998 281A (4F0998281A)Konkurenční kódy