OE 4F0615601D
SEAT
Brzdový kotouč
SEAT4F0 615 601 D, 4F0615601D
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • HELLA PAGID Brzdový kotouč PRO High Carbon - 330 mm HPG 8DD 355 128-321
    zvětšitHELLA PAGID Brzdový kotouč PRO High Carbon - 330 mm ‐ HPG 8DD 355 128-321
    1 079,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 330Typ brzdového kotouče: vnější chlazeníVnější průměr [mm]: 330Síla brzdového kotouče [mm]: 22Výška [mm]: 49,1Minimální tloušťka [mm]: 20Zpracování: vysoce nauhličenoPovrch: nátěrVnitřní průměr [mm]: 138Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Centrovací průměr [mm]: 68Počet děr v brzdovém bubnu: 05/06Vrtáni šroubu kola - ∅ [mm]: 15,3Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez náboje kola bez ložiska (kola) bez šroubů vozidlového kolaHmotnost [kg]: 7,8číslo technické informace: 54326PRO_HCEAN:4082300660111Použitá čísla54326PRO_HC
  • KAMOKA Brzdový kotouč - 330 mm KAM 1031041
    zvětšitKAMOKA Brzdový kotouč - 330 mm ‐ KAM 1031041
    969,-ve skladu
    Montovaná strana: zadní nápravaSrovnávací průměr: 330Typ brzdového kotouče: chlazenýSíla brzdového kotouče [mm]: 22Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Počet děr: 5Výška [mm]: 49Centrovací průměr [mm]: 68Povrch: nátěrVnější průměr [mm]: 330SEAT4F0615601D4F0615601FŠKODA4F0615601D4F0615601FVAG4F0 615 601 F (4F0615601F)4F0615601D4F0615601FKonkurenční kódy
  • MAXGEAR Brzdový kotouč - 330 mm MXG 19-1959
    zvětšitMAXGEAR Brzdový kotouč - 330 mm ‐ MXG 19-1959
    749,-ve skladu
    Montovaná strana: zadní nápravaSrovnávací průměr: 330Typ brzdového kotouče: chlazenýVnější průměr [mm]: 330Síla brzdového kotouče [mm]: 22Počet děr: 5Výška [mm]: 49,4Centrovací průměr [mm]: 68Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Minimální tloušťka [mm]: 20EAN:5901619537411AUDI4F0 615 601 D (4F0615601D)4F0 615 601 F (4F0615601F)4F0615601D4F0615601FSEAT4F0 615 601 D (4F0615601D)ŠKODA4F0 615 601 D (4F0615601D)VOLKSWAGEN4F0 615 601 D (4F0615601D)AUDI (FAW)4F0 615 601 F (4F0615601F)Konkurenční kódy
  • QUARO Brzdový kotouč - 330 mm QAR QD8088
    zvětšitQUARO Brzdový kotouč - 330 mm ‐ QAR QD8088
    1 039,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 330Vnější průměr [mm]: 330Síla brzdového kotouče [mm]: 22Typ brzdového kotouče: vnější chlazeníMinimální tloušťka [mm]: 20Výška [mm]: 49,1Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Centrovací průměr [mm]: 68Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez náboje kola bez šroubů vozidlového kolaPovrch: lakovánoPočet děr: 5EAN:5902659708748AUDI4F0615601D4F0615601FGMC92132603SEAT4F0615601D4F0615601FŠKODA4F0615601D4F0615601FVOLKSWAGEN4F0615601D4F0615601FAUDI (FAW)L4FD615601AVW (FAW)L4FD615601AKonkurenční kódy
  • TEXTAR Brzdový kotouč PRO - 330 mm TXT 92132603
    zvětšitTEXTAR Brzdový kotouč PRO - 330 mm ‐ TXT 92132603
    Srovnávací průměr: 330Typ brzdového kotouče: vnější chlazeníVnější průměr [mm]: 330Síla brzdového kotouče [mm]: 22Výška [mm]: 49,1Minimální tloušťka [mm]: 20Povrch: nátěrVnitřní průměr [mm]: 138Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Centrovací průměr [mm]: 68Počet děr v brzdovém bubnu: 05/06Vrtáni šroubu kola - ∅ [mm]: 15,3Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez náboje kola bez ložiska (kola) bez šroubů vozidlového kolaDélka balení [cm]: 34,3šířka balení [cm]: 34,3Výška balení [cm]: 11,5Hmotnost [kg]: 7,8EAN:4019722302459Použitá čísla98200 1326, 98200 1326 0 1, 98200 1326 0 1 PRO