OE 4E0698151F
VAG
Sada brzdových destiček
VAG4E0 698 151 F, 4E0 698 151F, 4E0698151F
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Sada brzdových destiček ABS 37428
    zvětšitA.B.S. Sada brzdových destiček ‐ ABS 37428
    629,-ve skladu
    Šířka 1 [mm]: 155,3Výška 1 [mm]: 73Tloušťka/síla 1 [mm]: 20Šířka 2 [mm]: 156,3Výška 2 [mm]: 73Tloušťka/síla 2 [mm]: 20Brzdový systém: ATEVarovný odstup [mm]: 250Uzavírací výstražný kontakt: s integrovaným snímačem opotřebeníPočet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 2EAN:8717109309744AUDI4E0698151F4E0698151M4F0698151A4F0698151B4F0698151D8E0698151C8E0698151G8E0698151LSEAT8E0698151G8E0698151LVAG4E0 698 151F (4E0698151F)4E0 698 151M (4E0698151M)4F0 698 151A (4F0698151A)4F0 698 151D (4F0698151D)8E0 698 151C (8E0698151C)8E0 698 151G (8E0698151G)8E0 698 151L (8E0698151L)8E0.698.151C (8E0698151C)EICHER101441259Konkurenční kódy