OE 4E0615601K
VAG
Brzdový kotouč
VAG4E0 615 601 K, 4E0 615 601K, 4E0615601K
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Brzdový kotouč - 310 mm ABS 17607
    zvětšitA.B.S. Brzdový kotouč - 310 mm ‐ ABS 17607
    859,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 310Vnější průměr [mm]: 310Síla brzdového kotouče [mm]: 22Minimální tloušťka [mm]: 20Výška [mm]: 42,2Ráfek, počet děr: 5Typ brzdového kotouče: chlazenýCentrovací průměr [mm]: 68Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Povrch: nátěrPrůměr náboje [mm]: 149EAN:8717109371536AUDI4E0.615.601A (4E0615601A)4E0.615.601K (4E0615601K)VOLKSWAGEN3D0.615.601D (3D0615601D)4E0.615.601K (4E0615601K)VAG3D0 615 601D (3D0615601D)4E0 615 601A (4E0615601A)4E0 615 601K (4E0615601K)Konkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • ATE Brzdový kotouč - 310 mm AT 422212
    zvětšitATE Brzdový kotouč - 310 mm ‐ AT 422212