OE 4E0615601A
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG
Brzdový kotouč
AUDI4E0 615 601 A, 4E0 615 601A, 4E0.615.601A, 4E0615601A
SEAT4E0615601A
ŠKODA4E0615601A
VOLKSWAGEN4E0 615 601 A, 4E0 615 601A, 4E0615601A
VAG4E0 615 601 A, 4E0 615 601A, 4E0615601A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Brzdový kotouč - 310 mm ABS 17607
    zvětšitA.B.S. Brzdový kotouč - 310 mm ‐ ABS 17607
    859,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 310Vnější průměr [mm]: 310Síla brzdového kotouče [mm]: 22Minimální tloušťka [mm]: 20Výška [mm]: 42,2Ráfek, počet děr: 5Typ brzdového kotouče: chlazenýCentrovací průměr [mm]: 68Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Povrch: nátěrPrůměr náboje [mm]: 149EAN:8717109371536AUDI4E0.615.601A (4E0615601A)4E0.615.601K (4E0615601K)VOLKSWAGEN3D0.615.601D (3D0615601D)4E0.615.601K (4E0615601K)VAG3D0 615 601D (3D0615601D)4E0 615 601A (4E0615601A)4E0 615 601K (4E0615601K)Konkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • ATE Brzdový kotouč - 310 mm AT 422212
    zvětšitATE Brzdový kotouč - 310 mm ‐ AT 422212