OE 4D0407505F
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG
AUDI4D0 407 505 F, 4D0 407 505F, 4D0407505F
SEAT4D0 407 505 F, 4D0407505F
ŠKODA4D0 407 505 F, 4D0407505F
VOLKSWAGEN4D0407505F
VAG4D0 407 505 F, 4D0.407.505F, 4D0407505F
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Rameno zavěšení kol ABS 210721
    zvětšitA.B.S. Rameno zavěšení kol ‐ ABS 210721
    639,-ve skladu
    Rozměr kužele [mm]: 16Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: s nosným-/vodicím kloubem s pryžovou montážíMateriál: hliníkDélka [mm]: 315Typ spojení: podélné ramenoSériový Párová čísla výrobku: 210721EAN:8717109337938AUDI4D0407505H4D0 407 505 J (4D0407505J)4D0 407 505 H (4D0407505H)4D0 407 505 B (4D0407505B)4D0 407 505 A (4D0407505A)VAG4D0.407.505H (4D0407505H)4D0.407.505F (4D0407505F)4D0.407.505D (4D0407505D)4D0.407.505B (4D0407505B)4D0 407 505H (4D0407505H)Konkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • CORTECO Rameno zavěšení kol COR 49399088
    zvětšitCORTECO Rameno zavěšení kol ‐ COR 49399088
    869,-ve skladu
    Montovaná strana: levá přední nápravanahořepravá přední nápravaTyp spojení: příčné ramenoEAN:3358960637062AUDI4D0 407 505 B (4D0407505B)4D0 407 505 D (4D0407505D)4D0 407 505 F (4D0407505F)4D0 407 505 H (4D0407505H)4D0407505H4D0407505F4D0407505D4D0407505BKonkurenční kódy
  • DELPHI Řídící páka - zavěšení kol DF TC863
    zvětšitDELPHI Řídící páka - zavěšení kol ‐ DF TC863
    999,-ve skladu
    Montovaná strana: nahořepřední osaMateriál: hliníkTyp spojení: příčné ramenoDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s nosným-/vodicím kloubemDélka [mm]: 375šířka [mm]: 55Výška [mm]: 74EAN:5012759143759AUDI4D0 407 505H (4D0407505H)4D0 407 505F (4D0407505F)4D0 407 505D (4D0407505D)4D0 407 505B (4D0407505B)Konkurenční kódy