OE 4B3407151K
VAG
VAG4B3 407 151 K, 4B3 407 151K, 4B3407151K
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Rameno zavěšení kol ABS 210913
    zvětšitA.B.S. Rameno zavěšení kol ‐ ABS 210913
    999,-ve skladu
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • FAST Rameno zavěšení kol FST FT15760
    zvětšitFAST Rameno zavěšení kol ‐ FST FT15760
    879,-ve skladu
    Všeobecné informace
  • FEBEST Manžeta, podpora/kloub FBS VWBJB-001
    zvětšitFEBEST Manžeta, podpora/kloub ‐ FBS VWBJB-001
    74,-ve skladu
    Montovaná strana: přední náprava - oboustrannýtlačítkozadníHmotnost [kg]: 0,015Délka balení [cm]: 4,0šířka balení [cm]: 4,0Výška balení [cm]: 2,1EAN:4056111006079VAG4B3407151C8E0407155E8E0407151R8E0407151N8E0407151M4G0407694J4G0407693J4F0407151A4F04071514E0407694N4E0407694M4E0407694F4E0407693N4E0407693M4E0407693F4D0407694E4D0407693E4D0407155P4D0407151P4B3407155A4B3407151KKonkurenční kódy
  • JP GROUP Rameno zavěšení kol JP Group JPG 1140101700
    zvětšitJP GROUP Rameno zavěšení kol JP Group ‐ JPG 1140101700
    1 209,-u výrobce
  • KAMOKA Rameno zavěšení kol KAM 9050136
    zvětšitKAMOKA Rameno zavěšení kol ‐ KAM 9050136
    619,-ve skladu
    Montovaná strana: tlačítkozadní nápravaTyp spojení: podélné ramenoRozměr kužele [mm]: 16Materiál: hliníkEAN:5902473044480AUDI4B3 407 151 C (4B3407151C)4B3 407 151 E (4B3407151E)SEAT4B3 407 151 F (4B3407151F)4B3407151A4B3407151K4B0 407 151 (4B0407151)4B3 407 151 E (4B3407151E)4B3407151CŠKODA4B04071514B3407151A4B3 407 151 E (4B3407151E)4B3407151C4B3 407 151 C (4B3407151C)4B3407151F4B3407151KVOLKSWAGEN4B3 407 151 C (4B3407151C)4B3 407 151 E (4B3407151E)VAG4B0 407 151 C (4B0407151C)4B04071514B3 407 151 E (4B3407151E)4B3407151A4B3407151C4B3407151F4B3407151KKonkurenční kódy
  • OPTIMAL Uložení řídicího mechanismu OPT F8-4044
    zvětšitOPTIMAL Uložení řídicího mechanismu ‐ OPT F8-4044
    117,-ve skladu
    Montovaná strana: oboustrannápřední osatlačítkovnějšíPožadovaný počet kusů: 2Výška 1 [mm]: 42Výška 2 [mm]: 50Vnitřní průměr [mm]: 12Vnější průměr 1 [mm]: 22Vnější průměr 2 [mm]: 40EAN:4031185840446Použitá číslaG5-527