OE 4B3407151A
AUDI
Rameno zavěšení kol, rameno nápravy zavěšení kol
AUDI4B3 407 151 A, 4B3 407 151A, 4B3407151A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • CORTECO Rameno zavěšení kol COR 49398613
    zvětšitCORTECO Rameno zavěšení kol ‐ COR 49398613
    1 109,-ve skladu
    Montovaná strana: oboustrannápřední náprava doleTyp spojení: příčné ramenoMateriál: hliníkEAN:3358960632302AUDI4B3 407 151 C (4B3407151C)4B3 407 151 F (4B3407151F)4B3 407 151 E (4B3407151E)4B3 407 151 K (4B3407151K)4B3407151F4B3407151E4B3407151K4B3407151A4B3 407 151 A (4B3407151A)4B3407151CŠKODA4B0 407 151 (4B0407151)4B04071514B3 407 151 C (4B3407151C)4B3 407 151 A (4B3407151A)4B3407151E4B3 407 151 F (4B3407151F)4B3 407 151 E (4B3407151E)4B3407151F4B3 407 151 K (4B3407151K)4B3407151K4B3407151A4B3407151CVOLKSWAGEN4B3 407 151 E (4B3407151E)4B3407151C4B3 407 151 C (4B3407151C)4B3 407 151 F (4B3407151F)4B3 407 151 K (4B3407151K)4B3407151A4B3 407 151 A (4B3407151A)4B3407151E4B3407151K4B3407151FKonkurenční kódy
  • DELPHI Řídící páka - zavěšení kol DF TC1343
    zvětšitDELPHI Řídící páka - zavěšení kol ‐ DF TC1343
    839,-ve skladu
    Montovaná strana: levápravápřednítlačítkoMateriál: hliníkPárová čísla výrobku: TC768Typ spojení: příčné ramenoDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s nosným-/vodicím kloubemDélka [mm]: 420šířka [mm]: 60Výška [mm]: 145EAN:5012759351222AUDI4B3 407 151K (4B3407151K)4B3407151F4B3 407 151A (4B3407151A)4B3 407 151C (4B3407151C)ŠKODA4B0 407 151 (4B0407151)4B3 407 151K (4B3407151K)4B3 407 151E (4B3407151E)4B3 407 151A (4B3407151A)4B3 407 151C (4B3407151C)VOLKSWAGEN4B04071514B3 407 151K (4B3407151K)4B3 407 151A (4B3407151A)4B3 407 151C (4B3407151C)4B3 407 151E (4B3407151E)Konkurenční kódy