OE 4B0955531B
SEAT
Relé intervalu stírání / ostřikování
| SEAT | 4B0 955 531 B, 4B0 955 531B |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
AIC Relé intervalu stírání / ostřikování AIC 53096
zvětšit
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pátek 15. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno ve čtvrtek 14. 5. 2026 odpoledne
HERTH+BUSS ELPARTS Relé intervalu stírání / ostřikování HB 75614931
zvětšit
819,-ve skladuJmenovité napětí [V]: 12Počet pólů: 16šířka [mm]: 60Výška [mm]: 70Hloubka (mm): 30Spojovací technika: 6 x 2,8 mm 10 x 6,3 mmPro OE číslo: 4B0 955 531 CProvedení zásuvky: Plochý kolíkčíslo relé: 389 377EAN:4026736415440AUDI4B0 955 531 A (4B0955531A)4B0 955 531 E (4B0955531E)4B0 955 531 B (4B0955531B)4B0 955 531 C (4B0955531C)SEAT4B0 955 531 E (4B0955531E)4B0 955 531 A (4B0955531A)4B0 955 531 B (4B0955531B)4B0 955 531 C (4B0955531C)ŠKODA4B0 955 531 B (4B0955531B)4B0 955 531 E (4B0955531E)4B0 955 531 C (4B0955531C)4B0 955 531 A (4B0955531A)VOLKSWAGEN4B0 955 531 B (4B0955531B)4B0 955 531 A (4B0955531A)4B0 955 531 C (4B0955531C)4B0 955 531 E (4B0955531E)VAG4BO 955 531 B (4BO955531B)4BO 955 531 A (4BO955531A)4BO 955 531 C (4BO955531C)4BO 955 531 E (4BO955531E)Konkurenční kódySkladem ve skladu