OE 4B0698151AB
VAG
Sada brzdových destiček
VAG4B0 698 151 AB, 4B0 698 151AB, 4B0698151AB
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Sada brzdových destiček ABS 35026
    zvětšitA.B.S. Sada brzdových destiček ‐ ABS 35026
    679,-ve skladu
    Šířka 1 [mm]: 156Výška 1 [mm]: 74Tloušťka/síla 1 [mm]: 20,1Šířka 2 [mm]: 156Brzdový systém: ATEVarovný odstup [mm]: 210Uzavírací výstražný kontakt: s integrovaným snímačem opotřebeníPočet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 2EAN:8717109633078AUDI4B0698151A4B0698151AB4B0698151AF4B0698151E4B0698151K4B0698151N4F06981518E0698151F8E0698151KSEAT4B0698151AB4B0698151E4B0698151K4B0698151N4F06981518E0698151F8E0698151KŠKODA4B0698151AB4B0698151E4B0698151K4B0698151N4F06981518E0698151F8E0698151KVOLKSWAGEN4B0698151A4B0698151AB4B0698151AF4B0698151E4B0698151K4B0698151N4F06981518E0698151F8E0698151KJZW698151PVAG4B0 698 151A (4B0698151A)4B0 698 151AB (4B0698151AB)4B0 698 151E (4B0698151E)4B0 698 151K (4B0698151K)4B0 698 151N (4B0698151N)4F0 698 151 (4F0698151)8E0 698 151F (8E0698151F)8E0 698 151K (8E0698151K)OSCA0353411761Konkurenční kódy