OE 4B0698151AB
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG, HONGQI
Sada brzdových destiček
AUDI4B0 698 151 AB, 4B0 698 151AB, 4B0698151AB
SEAT4B0 698 151 AB, 4B0 698 151AB, 4B0698151AB
ŠKODA4B0 698 151 AB, 4B0 698 151AB, 4B0698151AB
VOLKSWAGEN4B0 698 151 AB, 4B0 698 151AB, 4B0698151AB
VAG4B0 698 151 AB, 4B0 698 151AB, 4B0698151AB
HONGQI4B0698151AB
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Sada brzdových destiček ABS 35026
    zvětšitA.B.S. Sada brzdových destiček ‐ ABS 35026
    679,-ve skladu
    Šířka 1 [mm]: 156Výška 1 [mm]: 74Tloušťka/síla 1 [mm]: 20,1Šířka 2 [mm]: 156Brzdový systém: ATEVarovný odstup [mm]: 210Uzavírací výstražný kontakt: s integrovaným snímačem opotřebeníPočet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 2EAN:8717109633078AUDI4B0698151A4B0698151AB4B0698151AF4B0698151E4B0698151K4B0698151N4F06981518E0698151F8E0698151KSEAT4B0698151AB4B0698151E4B0698151K4B0698151N4F06981518E0698151F8E0698151KŠKODA4B0698151AB4B0698151E4B0698151K4B0698151N4F06981518E0698151F8E0698151KVOLKSWAGEN4B0698151A4B0698151AB4B0698151AF4B0698151E4B0698151K4B0698151N4F06981518E0698151F8E0698151KJZW698151PVAG4B0 698 151A (4B0698151A)4B0 698 151AB (4B0698151AB)4B0 698 151E (4B0698151E)4B0 698 151K (4B0698151K)4B0 698 151N (4B0698151N)4F0 698 151 (4F0698151)8E0 698 151F (8E0698151F)8E0 698 151K (8E0698151K)OSCA0353411761Konkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • ASHIKA Sada brzdových destiček ASH 50-00-0927
    zvětšitASHIKA Sada brzdových destiček ‐ ASH 50-00-0927
    579,-ve skladu
    Montovaná strana: přední osaTloušťka / síla [mm]: 20,1Zkušební značka: R90 HomologatedDélka [mm]: 156Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 2Výška 1 [mm]: 74Uzavírací výstražný kontakt: včetně uzavíracího výstražného kontaktuDoplňkový vyrobek / doplňkové info: bez příslušenstvíBrzdový systém: ATEWVA číslo: 20676 23018 23019Pro OE číslo: 3BD698151EAN:8052553298290AUDI3BD6981514B0698151AB4B0698151E4B0698151J4B0698151M4B0698151N4F06981518E0698151F8E0698151J8E0698151KJZW698151NSEAT3BD6981514B0698151AB4B0698151E4B0698151J4B0698151M4B0698151N8E0698151F8E0698151J8E0698151KJZW698151NŠKODA3BD6981514B0698151AB4B0698151E4B0698151J4B0698151M4B0698151N8E0698151F8E0698151J8E0698151KJZW698151NVOLKSWAGEN3BD6981514B0698151AB4B0698151E4B0698151J4B0698151M4B0698151N4F06981518E0098301A8E0698151F8E0698151J8E0698151KJZW698151NVAG4B0698151JAUDI (FAW)L4B0698151JL4BD698151L4F0698151VW (SVW)3BD698151Konkurenční kódy