OE 4B0698116A
VOLKSWAGEN
Sada brzdových destiček
| VOLKSWAGEN | 4B0 698 116A |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
DELPHI Sada brzdových destiček DF LP1672
zvětšit
639,-ve skladuKód FMSI: D840-7715Zkušební značka: E1 90R-01881/567Brzdový systém: ContinentalDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s krycím plechemDoplňkový vyrobek / doplňkové info: bez příslušenstvíWVA číslo: 20676 21938Materiál třecího obložení: Low-metallicUzavírací výstražný kontakt: včetně uzavíracího výstražného kontaktuŠířka 1 [mm]: 156,6Šířka 2 [mm]: 156,3Výška 1 [mm]: 74Výška 2 [mm]: 74Tloušťka/síla 1 [mm]: 19,5Tloušťka/síla 2 [mm]: 19,5EAN:5012759132593Použitá čísla: 21938Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pátek 15. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno ve čtvrtek 14. 5. 2026 odpoledne
AUDI4B0 615 116 F (4B0615116F)4B0 615 116A (4B0615116A)4B0 615 116G (4B0615116G)4B0 698 151B (4B0698151B)4B0 698 151E (4B0698151E)4B0 698 151H (4B0698151H)4B0 698 151N (4B0698151N)4B06981514B0698151A4B0698151AB4B0698151AF4B0698151E4B0698151J4B0698151K4B0698151M4F06981518E0698151F8E0698151KSEAT8E0 698 151K (8E0698151K)ŠKODA4B0698151J4B0698151NVOLKSWAGEN4B0 615 116 (4B0615116)4B0 615 116A (4B0615116A)4B0 615 116F (4B0615116F)4B0 615 116G (4B0615116G)4B0 698 116A (4B0698116A)4B0 698 151 (4B0698151)4B0 698 151A (4B0698151A)4B0 698 151AB (4B0698151AB)4B0 698 151B (4B0698151B)4B0 698 151H (4B0698151H)4B0 698 151J (4B0698151J)4B0 698 151M (4B0698151M)4B0 698 151N (4B0698151N)4B0698151AF4B0698151E4B0698151K4B0698151N4F0 698 151 (4F0698151)8E0 698 151F (8E0698151F)JZW698151NZHONGHUA (BRILLIANCE)SHZ3501001VW (SVW)3BD698151Konkurenční kódy -