OE 4B0615601A
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG
Brzdový kotouč
AUDI4B0 615 601 A, 4B0 615 601A, 4B0.615.601A, 4B0615601A
SEAT4B0615601A
ŠKODA4B0615601A
VOLKSWAGEN4B0 615 601 A, 4B0615601A
VAG4B0 615 601 A, 4B0 615 601A, 4B0615601A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Brzdový kotouč - 255 mm ABS 17061
    zvětšitA.B.S. Brzdový kotouč - 255 mm ‐ ABS 17061
    509,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 255Vnější průměr [mm]: 255Síla brzdového kotouče [mm]: 10Minimální tloušťka [mm]: 8Výška [mm]: 54Ráfek, počet děr: 5Typ brzdového kotouče: plnýCentrovací průměr [mm]: 68Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Povrch: nátěrPrůměr náboje [mm]: 146EAN:8717109236026AUDI4B0.615.601A (4B0615601A)VAG4B0 615 601A (4B0615601A)Konkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • ATE Brzdový kotouč - 255 mm AT 410259
    zvětšitATE Brzdový kotouč - 255 mm ‐ AT 410259