OE 4B0615601A
VOLKSWAGEN
Brzdový kotouč
VOLKSWAGEN4B0 615 601 A, 4B0615601A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • AUTOMEGA Brzdový kotouč - 255 mm ATM 120038110
    zvětšitAUTOMEGA Brzdový kotouč - 255 mm ‐ ATM 120038110
    369,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 255Typ brzdového kotouče: plnýSíla brzdového kotouče [mm]: 10Vnější průměr [mm]: 255EAN:4053184317620AUDI4B0615601ASEAT4B0615601AŠKODA4B0615601AVOLKSWAGEN4B0615601AVAG4B0615601A4B0 615 601A (4B0615601A)4B0 615 601 A (4B0615601A)Konkurenční kódy
  • BOSCH Brzdový kotouč - 255 mm BO 0986478704
    zvětšitBOSCH Brzdový kotouč - 255 mm ‐ BO 0986478704
    579,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 255Vnější průměr [mm]: 255Síla brzdového kotouče [mm]: 10Minimální tloušťka [mm]: 8Výška [mm]: 53,8Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Typ brzdového kotouče: plnýCentrovací průměr [mm]: 68Počet děr: 5Povrch: nátěrSplňuje ECE normu: ECE-R90Průměr vývrtu do [mm]: 15,3EAN:31651433343244047024200616Použitá číslaBD618
    AUDI4B0 615 601 A (4B0615601A)VOLKSWAGEN4B0 615 601 A (4B0615601A)Konkurenční kódy