OE 4B0615601A
SEAT
Brzdový kotouč
SEAT4B0615601A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • AUTOMEGA Brzdový kotouč - 255 mm ATM 120038110
    zvětšitAUTOMEGA Brzdový kotouč - 255 mm ‐ ATM 120038110
    369,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 255Typ brzdového kotouče: plnýSíla brzdového kotouče [mm]: 10Vnější průměr [mm]: 255EAN:4053184317620AUDI4B0615601ASEAT4B0615601AŠKODA4B0615601AVOLKSWAGEN4B0615601AVAG4B0615601A4B0 615 601A (4B0615601A)4B0 615 601 A (4B0615601A)Konkurenční kódy
  • QUARO Brzdový kotouč - 255 mm QAR QD8988
    zvětšitQUARO Brzdový kotouč - 255 mm ‐ QAR QD8988
    549,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 255Vnější průměr [mm]: 255Síla brzdového kotouče [mm]: 10Typ brzdového kotouče: plnýMinimální tloušťka [mm]: 8Výška [mm]: 53,8Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Centrovací průměr [mm]: 68Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez náboje kola bez šroubů vozidlového kolaPovrch: lakovánoPočet děr: 5EAN:5902659709158AUDI4B0615601AGMC92104103SEAT4B0615601AŠKODA4B0615601AVOLKSWAGEN4B0615601AKonkurenční kódy
  • QWP Brzdový kotouč - 255 mm QWP WBD554
    zvětšitQWP Brzdový kotouč - 255 mm ‐ QWP WBD554
    609,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 255Výška [mm]: 54Typ brzdového kotouče: plnýSíla brzdového kotouče [mm]: 9,9Velikost závitu: 15,5Minimální tloušťka [mm]: 8Vnější průměr [mm]: 255Počet děr: 5Centrovací průměr [mm]: 68Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Použitá čísla08.9751.11, 24.0110-0259.1, BG3672, DF4126
    AUDI4B0 615 601 A (4B0615601A)SEAT4B0615601AŠKODA4B0615601AVOLKSWAGEN4B0615601AVAG4B0615601AKonkurenční kódy
    Krátké informace
  • TEXTAR Brzdový kotouč PRO - 255 mm TXT 92104103
    zvětšitTEXTAR Brzdový kotouč PRO - 255 mm ‐ TXT 92104103
    559,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 255Typ brzdového kotouče: plnýVnější průměr [mm]: 255Síla brzdového kotouče [mm]: 10Výška [mm]: 53,8Minimální tloušťka [mm]: 8Povrch: nátěrVnitřní průměr [mm]: 144Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Centrovací průměr [mm]: 68Počet děr v brzdovém bubnu: 05/05Vrtáni šroubu kola - ∅ [mm]: 15,3Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez náboje kola bez ložiska (kola) bez šroubů vozidlového kolaDélka balení [cm]: 26,3šířka balení [cm]: 26,3Výška balení [cm]: 13,5Hmotnost [kg]: 3,6EAN:4019722302091Použitá čísla98200 1041, 98200 1041 0 1, 98200 1041 0 1 PRO