OE 4AO698151
AUDI, VOLKSWAGEN
Sada brzdových destiček
| AUDI | 4AO698151 |
| VOLKSWAGEN | 4AO698151 |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
BOSCH Sada brzdových destiček - kotoučová brzda BO 0986460937
zvětšit
789,-ve skladuUzavírací výstražný kontakt: s integrovaným snímačem opotřebeníDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s Kolbenclipem s krycím plechemčíslo výrobku doporučeného příslušenství: 1987474938 1987474175Výrobek musí být určen u vozidla nebo motoru Materiál: Low-metallicZkušební značka: ECE-R90WVA číslo: 20676Tloušťka / síla [mm]: 20,4Výška 1 [mm]: 74,2Výška 2 [mm]: 74,4Šířka 1 [mm]: 156,4Šířka 2 [mm]: 156,5Brzdový systém: ATEEAN:31651410961703165143660096Použitá čísla: 20 676, 20676, 90R-010221/002, BP507, E1 90R-01582/209Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v úterý 19. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pondělí 18. 5. 2026 odpoledne
Nahrazuje: 0 986 TB2 213
AUDI4A0 698 151 A (4A0698151A)4A0 698 151 C (4A0698151C)4A06981514B0 615 116 A (4B0615116A)4B0 615 116 F (4B0615116F)4B0 615 116 G (4B0615116G)4B0 698 151 A (4B0698151A)4B06151164D0 698 151 H (4D0698151H)FORD10010951027703103184395VW2K021AASEAT7M0 698 151 B (7M0698151B)7M06981517MO698151VOLKSWAGEN4A0 698 151 (4A0698151)4A0 698 151 A (4A0698151A)4A0 698 151 C (4A0698151C)4A06981514AO6981517M0 698 151 A (7M0698151A)7M0 698 151 B (7M0698151B)7M06981517MO 698 151 A (7MO698151A)7MO698151Konkurenční kódy -