OE 4A0698151C
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG, AUDI (FAW)
Sada brzdových destiček
AUDI4A0 698 151 C, 4A0 698 151C, 4A0698151C
SEAT4A0 698 151 C, 4A0698151C
ŠKODA4A0698151C
VOLKSWAGEN4A0 698 151 C, 4A0 698 151C, 4A0698151C
VAG4A0 698 151 C, 4A0.698.151C, 4A0698151C
AUDI (FAW)4A0 698 151 C
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Sada brzdových destiček ABS 36773
    zvětšitA.B.S. Sada brzdových destiček ‐ ABS 36773
    669,-ve skladu
    Šířka 1 [mm]: 156,5Výška 1 [mm]: 74,2Tloušťka/síla 1 [mm]: 19,5Šířka 2 [mm]: 156,5Výška 2 [mm]: 74,2Tloušťka/síla 2 [mm]: 20,5Brzdový systém: ATEVarovný odstup [mm]: 215Omezení výrobce: ATEUzavírací výstražný kontakt: s integrovaným snímačem opotřebeníPočet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 2EAN:8717109047752Použitá čísla20676, 20678
    AUDI4A06981518D0698151A8D0698151CVOLKSWAGEN8D0698151A8D0698151C8D0698151FVAG4A0 698 151 (4A0698151)4A0.698.151 (4A0698151)4A0.698.151C (4A0698151C)8D0 698 151A (8D0698151A)8D0 698 151C (8D0698151C)8D0 698 151F (8D0698151F)8D0.698.151A (8D0698151A)8D0.698.151C (8D0698151C)8D0.698.151F (8D0698151F)OSCA01903Konkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • ASHIKA Sada brzdových destiček ASH 50-00-0900
    zvětšitASHIKA Sada brzdových destiček ‐ ASH 50-00-0900
    629,-ve skladu
    šířka [mm]: 156,3Výška [mm]: 74Tloušťka / síla [mm]: 19,6Uzavírací výstražný kontakt: s integrovaným kontaktem výstrahy opotřebeníPočet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 2Tvar zásuvky: kulatýWVA číslo: 20676Brzdový systém: TevesWVA číslo: 20678EAN:8052553297514AUDI4A06981514A0698151A4A0698151C4D0698151AA4D0698151F4D0698151HSEAT4A06981514A0698151A4A0698151C4D0698151HŠKODA4A06981514A0698151A4A0698151C4D0698151HVOLKSWAGEN4A06981514A0698151A4A0698151C4A0698151D4D0698151HKonkurenční kódy