OE 443615601B
AUDI, VOLKSWAGEN, VAG
Brzdový kotouč
| AUDI | 443 615 601 B, 443615601B |
| VOLKSWAGEN | 443 615 601 B, 443615601B |
| VAG | 443 615 601 B, 443 615 601B, 443.615.601B |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
A.B.S. Brzdový kotouč - 245 mm ABS 15798
zvětšit
389,-ve skladuSrovnávací průměr: 245Vnější průměr [mm]: 245Síla brzdového kotouče [mm]: 10Minimální tloušťka [mm]: 8Výška [mm]: 46Ráfek, počet děr: 5Typ brzdového kotouče: plnýCentrovací průměr [mm]: 68Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Průměr náboje [mm]: 146EAN:8717109008234AUDI443615601B4D0615601AVAG443 615 601B (443615601B)443.615.601B (443615601B)4D0 615 601A (4D0615601A)Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
Informace o montáži: Important: Observe Fitting Instructions -
ATE Brzdový kotouč - 245 mm AT 410116
zvětšit
719,-ve skladuSrovnávací průměr: 245Vnější průměr [mm]: 245,0Síla brzdového kotouče [mm]: 10,0Minimální tloušťka [mm]: 8,0Typ brzdového kotouče: plnýPočet děr: 5Povrch: nátěrKruhový vývrt ∅ [mm]: 112,0Výška [mm]: 46,5Centrovací průměr [mm]: 68,0Vnitřní průměr [mm]: 135,5Vrt - ∅ [mm]: 15,4MAPP-kód k dispozici EAN:4006633105859Použitá čísla: 410116Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
VAG443 615 601 B (443615601B)Konkurenční kódy -
BREMBO Brzdový kotouč COATED DISC LINE - 245 mm BRE 08.5775.11
819,-ve skladuSrovnávací průměr: 245Typ brzdového kotouče: plnýSíla brzdového kotouče [mm]: 10Počet děr: 5Výška [mm]: 46Centrovací průměr [mm]: 68Vnější průměr [mm]: 245Povrch: nátěrMinimální tloušťka [mm]: 8Utahovací moment [Nm]: 120EAN:8020584014165AUDI4D0615601A443615601BKonkurenční kódySkladem ve skladu
FEBI Brzdový kotouč - 245 mm FB 09077
REMSA Brzdový kotouč - 245 mm RMS 6124.00
649,-ve skladuMontovaná strana: zadní nápravaSrovnávací průměr: 245Zkušební značka: K.B.A.: 61210Průměr [mm]: 245Výška [mm]: 46,2Typ brzdového kotouče: plnýSíla brzdového kotouče [mm]: 10Minimální tloušťka [mm]: 8Počet děr: 5Centrovací průměr [mm]: 68Hmotnost [kg]: 3,36Vnější průměr [mm]: 245EAN:8427975151124Použitá čísla: DCA612400Skladem ve skladu
AUDI443615601B4D0615601AVOLKSWAGEN443615601BKonkurenční kódy -
TRW Brzdový kotouč - 245 mm TRW DF2666
509,-ve skladuBarva: ČernáSrovnávací průměr: 245Povrch: lakovánoTyp brzdového kotouče: plnýVnější průměr [mm]: 245Síla brzdového kotouče [mm]: 9,9Minimální tloušťka [mm]: 8Centrovací průměr [mm]: 68Výška [mm]: 46,2Počet děr: 5Velikost závitu: 15,5Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Barva: černáEAN:3322937108466AUDI443 615 601 B (443615601B)443615601B4D0 615 601 A (4D0615601A)4D0615601AVOLKSWAGEN443 615 601 B (443615601B)Konkurenční kódySkladem ve skladu