OE 443615601B
VOLKSWAGEN
Brzdový kotouč
| VOLKSWAGEN | 443 615 601 B, 443615601B |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
REMSA Brzdový kotouč - 245 mm RMS 6124.00
zvětšit
649,-ve skladuMontovaná strana: zadní nápravaSrovnávací průměr: 245Zkušební značka: K.B.A.: 61210Průměr [mm]: 245Výška [mm]: 46,2Typ brzdového kotouče: plnýSíla brzdového kotouče [mm]: 10Minimální tloušťka [mm]: 8Počet děr: 5Centrovací průměr [mm]: 68Hmotnost [kg]: 3,36Vnější průměr [mm]: 245EAN:8427975151124Použitá čísla: DCA612400Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
AUDI443615601B4D0615601AVOLKSWAGEN443615601BKonkurenční kódy -
TRW Brzdový kotouč - 245 mm TRW DF2666
zvětšit
509,-ve skladuBarva: ČernáSrovnávací průměr: 245Povrch: lakovánoTyp brzdového kotouče: plnýVnější průměr [mm]: 245Síla brzdového kotouče [mm]: 9,9Minimální tloušťka [mm]: 8Centrovací průměr [mm]: 68Výška [mm]: 46,2Počet děr: 5Velikost závitu: 15,5Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Barva: černáEAN:3322937108466AUDI443 615 601 B (443615601B)443615601B4D0 615 601 A (4D0615601A)4D0615601AVOLKSWAGEN443 615 601 B (443615601B)Konkurenční kódySkladem ve skladu