OE 443615601B
VAG
Brzdový kotouč
VAG443 615 601 B, 443 615 601B, 443.615.601B
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Brzdový kotouč - 245 mm ABS 15798
    zvětšitA.B.S. Brzdový kotouč - 245 mm ‐ ABS 15798
    389,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 245Vnější průměr [mm]: 245Síla brzdového kotouče [mm]: 10Minimální tloušťka [mm]: 8Výška [mm]: 46Ráfek, počet děr: 5Typ brzdového kotouče: plnýCentrovací průměr [mm]: 68Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Průměr náboje [mm]: 146EAN:8717109008234AUDI443615601B4D0615601AVAG443 615 601B (443615601B)443.615.601B (443615601B)4D0 615 601A (4D0615601A)Konkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • ATE Brzdový kotouč - 245 mm AT 410116
    zvětšitATE Brzdový kotouč - 245 mm ‐ AT 410116
    719,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 245Vnější průměr [mm]: 245,0Síla brzdového kotouče [mm]: 10,0Minimální tloušťka [mm]: 8,0Typ brzdového kotouče: plnýPočet děr: 5Povrch: nátěrKruhový vývrt ∅ [mm]: 112,0Výška [mm]: 46,5Centrovací průměr [mm]: 68,0Vnitřní průměr [mm]: 135,5Vrt - ∅ [mm]: 15,4MAPP-kód k dispozici EAN:4006633105859Použitá čísla410116