OE 435120E030
LEXUS
Brzdový kotouč
| LEXUS | 43512-0E030, 435120E030 |
Číslo OE, nebo také OE kód či OEM kód - znamená číslo originálního vybavení (Original Equipment) - tedy číslo kompletních součástí nebo podskupin, které byly původně namontovány na vozidlo. OE číslo je zaměnitelné s termínem Originální číslo.
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
-
A.B.S. Brzdový kotouč - 328 mm ABS 18408
zvětšit
979,-Srovnávací průměr: 328Vnější průměr [mm]: 328Síla brzdového kotouče [mm]: 28Minimální tloušťka [mm]: 25Výška [mm]: 49,4Ráfek, počet děr: 5Typ brzdového kotouče: chlazenýCentrovací průměr [mm]: 62Kruhový vývrt ∅ [mm]: 114,3Povrch: nátěrPrůměr náboje [mm]: 169EAN:8717109641578TOYOTA435120E03043512481104351248130LEXUS435120E030435120E05043512481104351248130Konkurenční kódyve skladuSkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení ve středu 29. 7. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v úterý 28. 7. 2026 odpoledne
v prodejně:
Autokšeft, s.r.o.
V. Hálka 39
543 01 Vrchlabí; - osobní odběr ve skladu není možný.
Pozn. Přesný termín doručení, případně termín možnosti vyzvednutí bude potvrzen po objednání. Dnem se rozumí pracovní den.
Informace o montáži: Important: Observe Fitting Instructions -
BLUE PRINT Brzdový kotouč - 328 mm BLP ADT343278
zvětšit
1 059,-Montovaná strana: přední osaSrovnávací průměr: 328Síla brzdového kotouče [mm]: 28Ráfek, počet děr: 5Počet upevňovacích otvorů: 2Tloušťka / síla [mm]: 49Vnější průměr [mm]: 328Kruhový vývrt ∅ [mm]: 114Povrch: nátěrTyp brzdového kotouče: vnitřně větránoMinimální tloušťka [mm]: 25Centrovací průměr [mm]: 62Hmotnost [kg]: 9,4Dbejte servisních informací EAN:5050063054125TOYOTA43512-0E030 (435120E030)43512-48110 (4351248110)43512-48130 (4351248130)LEXUS43512-0E030 (435120E030)43512-0E050 (435120E050)43512-48110 (4351248110)43512-48130 (4351248130)Konkurenční kódyve skladuSkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení ve středu 29. 7. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v úterý 28. 7. 2026 odpoledne
v prodejně:
Autokšeft, s.r.o.
V. Hálka 39
543 01 Vrchlabí; - osobní odběr ve skladu není možný.
Pozn. Přesný termín doručení, případně termín možnosti vyzvednutí bude potvrzen po objednání. Dnem se rozumí pracovní den.
Všeobecné informace: Námi dodané výrobky jsou výhradně určeny k použití v souladu s jejich určením. Namontování smí provádět pouze vyškolený odborný personál. Výrobky se pravideln dodávají bez návodu k montáži. -
BREMBO Brzdový kotouč COATED DISC LINE - 328 mm BRE 09.C499.11
zvětšit
1 229,-Srovnávací průměr: 328Typ brzdového kotouče: vnitřně větránoSíla brzdového kotouče [mm]: 28Počet děr: 5Výška [mm]: 49Centrovací průměr [mm]: 62Vnější průměr [mm]: 328Povrch: nátěrMinimální tloušťka [mm]: 25EAN:8020584225363TOYOTA4351248110435120E030LEXUS435120E0304351248110TOYOTA (GAC)435120E040Konkurenční kódyve skladuSkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení ve středu 29. 7. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v úterý 28. 7. 2026 odpoledne
v prodejně:
Autokšeft, s.r.o.
V. Hálka 39
543 01 Vrchlabí; - osobní odběr ve skladu není možný.
Pozn. Přesný termín doručení, případně termín možnosti vyzvednutí bude potvrzen po objednání. Dnem se rozumí pracovní den.
-
BREMBO Brzdový kotouč XTRA LINE - Xtra - 328 mm BRE 09.C499.1X
zvětšit
2 169,-Srovnávací průměr: 328Typ brzdového kotouče: děrováno / vnitřně větránoSíla brzdového kotouče [mm]: 28Počet děr: 5Výška [mm]: 49,2Centrovací průměr [mm]: 62Vnější průměr [mm]: 328Povrch: nátěrMinimální tloušťka [mm]: 25,8EAN:8020584327821TOYOTA4351248110435120E030LEXUS435120E0304351248110TOYOTA (GAC)435120E040Konkurenční kódyve skladuSkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení ve středu 29. 7. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v úterý 28. 7. 2026 odpoledne
v prodejně:
Autokšeft, s.r.o.
V. Hálka 39
543 01 Vrchlabí; - osobní odběr ve skladu není možný.
Pozn. Přesný termín doručení, případně termín možnosti vyzvednutí bude potvrzen po objednání. Dnem se rozumí pracovní den.
Všeobecné informace: The specific drilling of Brembo Xtra brake discs provides a brilliant and efficient performance in any braking condition, to emphasise the driving style of true enthusiasts. -
DELPHI Brzdový kotouč - 328 mm DF BG4691C
zvětšit
1 239,-Srovnávací průměr: 328Typ brzdového kotouče: chlazenýPočet děr: 5Zkušební značka: E1 90R-02C0300/2036Povrch: nátěrVnější průměr [mm]: 328Síla brzdového kotouče [mm]: 28Minimální tloušťka [mm]: 25Centrovací průměr [mm]: 62Výška [mm]: 49,4EAN:5012759536476TOYOTA43512-0E030 (435120E030)435124813043512-48110 (4351248110)LEXUS43512-48110 (4351248110)435124813043512-0E030 (435120E030)TOYOTA (GAC)435120E040Konkurenční kódyve skladuSkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení ve středu 29. 7. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v úterý 28. 7. 2026 odpoledne
v prodejně:
Autokšeft, s.r.o.
V. Hálka 39
543 01 Vrchlabí; - osobní odběr ve skladu není možný.
Pozn. Přesný termín doručení, případně termín možnosti vyzvednutí bude potvrzen po objednání. Dnem se rozumí pracovní den.
-
KAMOKA Brzdový kotouč - 328 mm KAM 103043
zvětšit
1 239,-Montovaná strana: přední osaSrovnávací průměr: 328Typ brzdového kotouče: chlazenýSíla brzdového kotouče [mm]: 28Kruhový vývrt ∅ [mm]: 114,3Pro OE číslo: 4.3512E+35Ráfek, počet děr: 5Výška [mm]: 49,5Povrch: nátěrVnější průměr [mm]: 328TOYOTA4351248110435120E0304351248130LEXUS435120E03043512481104351248130435120E050Konkurenční kódyve skladuSkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení ve středu 29. 7. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v úterý 28. 7. 2026 odpoledne
v prodejně:
Autokšeft, s.r.o.
V. Hálka 39
543 01 Vrchlabí; - osobní odběr ve skladu není možný.
Pozn. Přesný termín doručení, případně termín možnosti vyzvednutí bude potvrzen po objednání. Dnem se rozumí pracovní den.
-
KAVO PARTS Brzdový kotouč - 328 mm KVP BR-9482-C
zvětšit
1 669,-Srovnávací průměr: 328Zkušební značka: R90Výška [mm]: 49,4Typ brzdového kotouče: chlazenýSíla brzdového kotouče [mm]: 28Vnější průměr [mm]: 328Počet děr: 5Centrovací průměr [mm]: 62,1Kruhový vývrt ∅ [mm]: 114,3Povrch: nátěrEAN:8715616216777NahrazujeTento produkt nahrazuje starší verzi: BR-9482ve skladuSkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení ve středu 29. 7. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v úterý 28. 7. 2026 odpoledne
v prodejně:
Autokšeft, s.r.o.
V. Hálka 39
543 01 Vrchlabí; - osobní odběr ve skladu není možný.
Pozn. Přesný termín doručení, případně termín možnosti vyzvednutí bude potvrzen po objednání. Dnem se rozumí pracovní den.
TOYOTA435120E030435124811043512OE0404351248130LEXUS4351248110435120E0504351248130435120E030Konkurenční kódy -
METELLI Brzdový kotouč - 328 mm MT 23-1825C
zvětšit
1 209,-Srovnávací průměr: 328Zkušební značka: ECE-R90Výška [mm]: 49,2Typ brzdového kotouče: chlazenýSíla brzdového kotouče [mm]: 28,0Vnější průměr [mm]: 328,3Počet děr: 5Centrovací průměr [mm]: 62,1Povrch: lakovánoEAN:8032747318034TOYOTA43512-48110 (4351248110)43512-0E030 (435120E030)LEXUS43512-0E030 (435120E030)43512-48110 (4351248110)Konkurenční kódyve skladuSkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení ve středu 29. 7. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v úterý 28. 7. 2026 odpoledne
v prodejně:
Autokšeft, s.r.o.
V. Hálka 39
543 01 Vrchlabí; - osobní odběr ve skladu není možný.
Pozn. Přesný termín doručení, případně termín možnosti vyzvednutí bude potvrzen po objednání. Dnem se rozumí pracovní den.
-
MEYLE Brzdový kotouč MEYLE-PD - 328 mm ME 30-15 521 0130/PD
zvětšit
1 499,-Kvalita, jakost: PremiumMontovaná strana: přední osaSrovnávací průměr: 328Vnější průměr [mm]: 328Výška [mm]: 49,2Síla brzdového kotouče [mm]: 28Minimální tloušťka [mm]: 25Centrovací průměr [mm]: 60Kruhový vývrt ∅ [mm]: 114,3Vrtáni šroubu kola - ∅ [mm]: 14,6Počet děr: 5Typ brzdového kotouče: chlazenýPovrch: Zinek-lamela-potažení (povrch)Požadovaný počet kusů: 2EAN:4040074217610Použitá čísla: MBD2152PDve skladuSkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení ve středu 29. 7. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v úterý 28. 7. 2026 odpoledne
v prodejně:
Autokšeft, s.r.o.
V. Hálka 39
543 01 Vrchlabí; - osobní odběr ve skladu není možný.
Pozn. Přesný termín doručení, případně termín možnosti vyzvednutí bude potvrzen po objednání. Dnem se rozumí pracovní den.
TOYOTA43512-48130 (4351248130)43512-48110 (4351248110)43512-0E030 (435120E030)LEXUS43512-0E030 (435120E030)43512-48110 (4351248110)43512-48130 (4351248130)Konkurenční kódyVšeobecné informace: MEYLE-PD brake disc with high-grade finish and brillant appearance: Modern cutting-edge coating technology for long lasting anti-corrosion protection. No degreasing needed, ready-to-fit. Easy rim disassembly due to coated mounting surfaces. -
NIPPARTS / BLUE PRINT Brzdový kotouč - 328 mm NI N3302190
zvětšit
1 979,-Montovaná strana: přední osaSrovnávací průměr: 328Typ brzdového kotouče: chlazenýSíla brzdového kotouče [mm]: 28Vnější průměr [mm]: 328Výška [mm]: 49,4Počet děr: 5Hmotnost [kg]: 9,08Minimální tloušťka [mm]: 25EAN:8718638384844TOYOTA43512-0E030 (435120E030)43512-48110 (4351248110)43512-48120 (4351248120)435120E0304351248110LEXUS4351248110435120E030Konkurenční kódyve skladuSkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení ve středu 29. 7. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v úterý 28. 7. 2026 odpoledne
v prodejně:
Autokšeft, s.r.o.
V. Hálka 39
543 01 Vrchlabí; - osobní odběr ve skladu není možný.
Pozn. Přesný termín doručení, případně termín možnosti vyzvednutí bude potvrzen po objednání. Dnem se rozumí pracovní den.
Zobrazit další výsledky