OE 3D0615601D
ŠKODA
Brzdový kotouč
ŠKODA3D0 615 601 D, 3D0615601D
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • DACO Germany Brzdový kotouč - 310 mm DCG 600223
    zvětšitDACO Germany Brzdový kotouč - 310 mm ‐ DCG 600223
    669,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 310Výška [mm]: 42,4Typ brzdového kotouče: chlazenýSíla brzdového kotouče [mm]: 22Velikost závitu: 15,5Minimální tloušťka [mm]: 20Vnější průměr [mm]: 310Počet děr: 5Centrovací průměr [mm]: 68EAN:4260530792837AUDI4E0 615 601 A (4E0615601A)4E0 615 601 K (4E0615601K)ŠKODA3D0 615 601 D (3D0615601D)VOLKSWAGEN3D0 615 601 D (3D0615601D)4E0 615 601 K (4E0615601K)Konkurenční kódy
  • MAXGEAR Brzdový kotouč - 310 mm MXG 19-2512
    zvětšitMAXGEAR Brzdový kotouč - 310 mm ‐ MXG 19-2512
    839,-ve skladu
    Montovaná strana: zadní nápravaSrovnávací průměr: 310Síla brzdového kotouče [mm]: 22Vnější průměr [mm]: 310Typ brzdového kotouče: chlazenýPočet děr: 5Centrovací průměr [mm]: 68Výška [mm]: 42,4Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Minimální tloušťka [mm]: 20EAN:5901619574560AUDI4E0 615 601 A (4E0615601A)4E0 615 601 K (4E0615601K)4E0615601A4E0615601KŠKODA3D0 615 601 D (3D0615601D)VOLKSWAGEN3D0 615 601 D (3D0615601D)3D0615601D4E0 615 601 K (4E0615601K)4E0615601A4E0615601KKonkurenční kódy
  • QUARO Brzdový kotouč 310 mm QAR QD1262
    zvětšitQUARO Brzdový kotouč 310 mm ‐ QAR QD1262
    1 109,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 310Vnější průměr [mm]: 310Síla brzdového kotouče [mm]: 22Typ brzdového kotouče: vnitřně větránoMinimální tloušťka [mm]: 20Výška [mm]: 42,1Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Centrovací průměr [mm]: 68Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez náboje kola bez šroubů vozidlového kolaPovrch: lakovánoPočet děr: 5EAN:5903766333854AUDI3D0615601D4E0615601A4E0615601KGMC92152303SEAT3D0615601D4E0615601A4E0615601KŠKODA3D0615601D4E0615601A4E0615601KVOLKSWAGEN3D0615601D4E0615601A4E0615601KKonkurenční kódy
  • QWP Brzdový kotouč - 310 mm QWP WBD617
    zvětšitQWP Brzdový kotouč - 310 mm ‐ QWP WBD617