OE 3C115577A
SEAT
Olejový filtr
SEAT3C 115 577 A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BLUE PRINT Olejový filtr BLP ADV182104
    zvětšitBLUE PRINT Olejový filtr ‐ BLP ADV182104
    127,-ve skladu
    Typ filtru: Vložka filtruVnitřní průměr [mm]: 33Výška [mm]: 73Vnější průměr [mm]: 65Průměr těsnícího kroužku [mm]: 78Hmotnost [kg]: 0,035Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: s těsnicím kroužkemDbejte servisních informací EAN:5050063006100AUDI03C 115 403 A (03C115403A)03C 115 403 B (03C115403B)03C 115 403 C (03C115403C)03C 115 403 D (03C115403D)03C 115 403 E (03C115403E)03C 115 403 F (03C115403F)03C 115 562 (03C115562)03C 115 577 A (03C115577A)3C 115 403 A (3C115403A)3C 115 403 B (3C115403B)3C 115 403 C (3C115403C)3C 115 403 D (3C115403D)3C 115 403 E (3C115403E)3C 115 403 F (3C115403F)3C 115 562 (3C115562)3C 115 577 A (3C115577A)SEAT03C 115 403 A (03C115403A)03C 115 403 B (03C115403B)03C 115 403 C (03C115403C)03C 115 403 D (03C115403D)03C 115 403 E (03C115403E)03C 115 403 F (03C115403F)03C 115 561 B (03C115561B)03C 115 562 (03C115562)03C 115 577 A (03C115577A)3C 115 403 A (3C115403A)3C 115 403 B (3C115403B)3C 115 403 C (3C115403C)3C 115 403 D (3C115403D)3C 115 403 E (3C115403E)3C 115 403 F (3C115403F)3C 115 562 (3C115562)3C 115 577 A (3C115577A)ŠKODA03C 115 403 E (03C115403E)03C 115 403 F (03C115403F)03C 115 561 B (03C115561B)03C 115 562 (03C115562)03C 115 577 A (03C115577A)3C 115 403 E (3C115403E)3C 115 403 F (3C115403F)3C 115 562 (3C115562)3C 115 577 A (3C115577A)VOLKSWAGEN03C 115 403 C (03C115403C)03C 115 403 E (03C115403E)03C 115 403 F (03C115403F)03C 115 561 B (03C115561B)03C 115 562 (03C115562)03C 115 577 A (03C115577A)3C 115 403 C (3C115403C)3C 115 403 E (3C115403E)3C 115 403 F (3C115403F)3C 115 562 (3C115562)3C 115 577 A (3C115577A)3C115403A3C115403B3C115403DKonkurenční kódy