OE 3C0615403A
ŠKODA
Sada na opravu brzdového třmenu
ŠKODA3C0 615 403A, 3C0615403A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • AUTOFREN SEINSA Sada na opravu brzdového třmenu AFR D42235C
    zvětšitAUTOFREN SEINSA Sada na opravu brzdového třmenu ‐ AFR D42235C
    429,-ve skladu
    Montovaná strana: zadní nápravaPrůměr [mm]: 41Brzdový systém: TRWSada úplná Pro OE číslo: 3C0615403AEAN:8430320189062AUDI4F0615403F4F0615404FSEAT3C0 615 403A (3C0615403A)3C0 615 403C (3C0615403C)3C0 615 403D (3C0615403D)3C0 615 404A (3C0615404A)3C0 615 404C (3C0615404C)3C0 615 404D (3C0615404D)4F0 615 403A (4F0615403A)4F0 615 403C (4F0615403C)4F0 615 403F (4F0615403F)4F0 615 404A (4F0615404A)4F0 615 404C (4F0615404C)4F0 615 404F (4F0615404F)5N0 615 403 (5N0615403)5N0 615 404 (5N0615404)ŠKODA3C0 615 403A (3C0615403A)3C0 615 403C (3C0615403C)3C0 615 403D (3C0615403D)3C0 615 404A (3C0615404A)3C0 615 404C (3C0615404C)3C0 615 404D (3C0615404D)4F0 615 403A (4F0615403A)4F0 615 403C (4F0615403C)4F0 615 403F (4F0615403F)4F0 615 404A (4F0615404A)4F0 615 404C (4F0615404C)4F0 615 404F (4F0615404F)5N0 615 403 (5N0615403)5N0 615 404 (5N0615404)VOLVO360013753600137786037248603725VOLKSWAGEN3C0615403J3C0615403K3C0615404J3C0615404KVAG3AA6154033AA615403C3AA615403D3AA6154043C0 615 403A (3C0615403A)3C0 615 403C (3C0615403C)3C0 615 403D (3C0615403D)3C0 615 404A (3C0615404A)3C0 615 404C (3C0615404C)3C0 615 404D (3C0615404D)3C0615403K3C0615404K4F0 615 403A (4F0615403A)4F0 615 403C (4F0615403C)4F0 615 403F (4F0615403F)4F0 615 404A (4F0615404A)4F0 615 404C (4F0615404C)4F0 615 404F (4F0615404F)5N0 615 403 (5N0615403)5N0 615 404 (5N0615404)5N06154035N0615403X5N0615404X8U06154038U0615403A8U0615403B8U06154048U0615404A8U0615404BKonkurenční kódy