OE 3BD698151A
VW (SVW)
Sada brzdových destiček
VW (SVW)3BD 698 151 A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • DACO Germany Sada brzdových destiček DCG 324742
    zvětšitDACO Germany Sada brzdových destiček ‐ DCG 324742
    449,-ve skladu
    Omezení výrobce: ATETloušťka / síla [mm]: 19,5Délka [mm]: 156,4Výška [mm]: 74,2Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 2Uzavírací výstražný kontakt: včetně uzavíracího výstražného kontaktuBrzdový systém: není pro Carbon-keramické brzdové kotouče jen ve spojení s ocelovými brzdovými kotoučiEAN:4260471910444AUDI4B0 698 151 (4B0698151)4B0 698 151 AB (4B0698151AB)4B0 698 151 AF (4B0698151AF)4B0 698 151 B (4B0698151B)4B0 698 151 E (4B0698151E)4B0 698 151 H (4B0698151H)4B0 698 151 J (4B0698151J)4B0 698 151 K (4B0698151K)4B0 698 151 M (4B0698151M)4B0 698 151 N (4B0698151N)4B0 698 996 A (4B0698996A)4BO 698 151 K (4BO698151K)4D0 698 151 J (4D0698151J)4E0 698 151 F (4E0698151F)4E0 698 151 M (4E0698151M)4F0 698 151 (4F0698151)4F0 698 151 A (4F0698151A)4F0 698 151 B (4F0698151B)4F0 698 151 D (4F0698151D)8E0 698 151 F (8E0698151F)8E0 698 151 J (8E0698151J)8E0 698 151 K (8E0698151K)8E0 698 151 T (8E0698151T)SEAT4B0 698 151 H (4B0698151H)4B0 698 151 J (4B0698151J)4B0 698 151 K (4B0698151K)4B0 698 151 M (4B0698151M)4B0 698 151 N (4B0698151N)4B0 698 996 A (4B0698996A)4F0 698 151 B (4F0698151B)8E0 698 151 J (8E0698151J)8E0 698 151 K (8E0698151K)ŠKODA4B0 698 151 AB (4B0698151AB)4B0 698 151 E (4B0698151E)4B0 698 151 J (4B0698151J)4B0 698 151 N (4B0698151N)4B0 698 996 A (4B0698996A)4F0 698 151 B (4F0698151B)8E0 698 151 J (8E0698151J)8E0 698 151 K (8E0698151K)JZW 698 151 N (JZW698151N)VOLKSWAGEN4B0 698 151 (4B0698151)4B0 698 151 AB (4B0698151AB)4B0 698 151 AF (4B0698151AF)4B0 698 151 B (4B0698151B)4B0 698 151 E (4B0698151E)4B0 698 151 H (4B0698151H)4B0 698 151 J (4B0698151J)4B0 698 151 K (4B0698151K)4B0 698 151 M (4B0698151M)4B0 698 151 N (4B0698151N)4B0 698 996 A (4B0698996A)4BO 698 151 K (4BO698151K)4D0 698 151 J (4D0698151J)4F0 698 151 A (4F0698151A)4F0 698 151 B (4F0698151B)8E0 698 151 J (8E0698151J)8E0 698 151 K (8E0698151K)JZW 698 151 N (JZW698151N)AUDI (FAW)4BD698151VW (SVW)3BD 698 151 A (3BD698151A)Konkurenční kódy