    AUDI3B08233593B0823239A4B0823359C4B0823359B4B0823359A4B0 823 359 C (4B0823359C)4B0 823 359 B (4B0823359B)4B0 823 359 A (4B0823359A)3B0823359BVOLKSWAGEN3B0823359A3B0 823 359 B (3B0823359B)3B0 823 359 A (3B0823359A)3B0823359BKonkurenční kódy
  • MEYLE Pneumatická vzpěra kapoty motoru ME 140 161 0062
    zvětšitMEYLE Pneumatická vzpěra kapoty motoru ‐ ME 140 161 0062
    309,-ve skladu
    Kroutící moment F [N]: 280Délka [mm]: 722EAN:4040074264195Použitá číslaMHS0014
    AUDI3B0 823 359 B (3B0823359B)4B0 823 359 C (4B0823359C)4B0 823 359 B (4B0823359B)3B0 823 359 A (3B0823359A)4B0 823 359 A (4B0823359A)3B0 823 359 (3B0823359)VOLKSWAGEN4B0 823 359 C (4B0823359C)3B0 823 359 B (3B0823359B)3B0 823 359 A (3B0823359A)3B0 823 359 (3B0823359)3B0 823 359 C (3B0823359C)3B0 823 359 D (3B0823359D)4B0 823 359 A (4B0823359A)4B0 823 359 B (4B0823359B)Konkurenční kódy
  • MONROE Pneumatická vzpěra kapoty motoru MO ML5266
    zvětšitMONROE Pneumatická vzpěra kapoty motoru ‐ MO ML5266
    359,-ve skladu
    Délka [mm]: 722Takt motoru [mm]: 306Vymršťovací síla [N]: 280Hmotnost [kg]: 0,402Vývrt válce [mm]: 18,5Průměr vodicí trubky [mm]: 8Délka balení [cm]: 72,2šířka balení [cm]: 3Výška balení [cm]: 3EAN:5412096343360AUDI3B08233593B0823239A4B0823359C4B0823359B4B0823359A3B0823359BVOLKSWAGEN3B08233593B0823359A3B0823359BKonkurenční kódy