OE 3AO698151A
VOLKSWAGEN
Sada brzdových destiček
| VOLKSWAGEN | 3AO 698 151 A, 3AO698151A |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
BOSCH Sada brzdových destiček - kotoučová brzda BO 0986424481
zvětšit
949,-ve skladuDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s Kolbenclipem s krycím plechemčíslo výrobku doporučeného příslušenství: 1987474175Výrobek musí být určen u vozidla nebo motoru Materiál: Low-metallicZkušební značka: ECE-R90WVA číslo: 20676Tloušťka / síla [mm]: 19,5šířka [mm]: 156,5Výška [mm]: 74,2Brzdový systém: ATEEAN:3165143770382Použitá čísla: 7434D5557434D6877710D6877711D836, 7434D555;7434D687;7710D687;7711D836, BP249, 90R01139-012, 90R-01139-012, 21 624, 21624Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
Nahrazuje: 0 986 TB2 212
AUDI4D0 615 116 C (4D0615116C)8D0 698 151 A (8D0698151A)8D0 698 151 C (8D0698151C)8DO 698 151 A (8DO698151A)4A0 698 451 B (4A0698451B)4D06151154D0 615 116 B (4D0615116B)VOLKSWAGEN3AO6981513AO 698 151 A (3AO698151A)3A06981513A06151518D0 698 151 A (8D0698151A)3A0 698 151 A (3A0698151A)3A0 615 151 A (3A0615151A)3A0 615 116 B (3A0615116B)3A0 615 116 A (3A0615116A)8D0 615 116 B (8D0615116B)8D0 615 116 D (8D0615116D)4D0 698 151 A (4D0698151A)8D0 698 151 C (8D0698151C)8D0 698 151 F (8D0698151F)8DO 698 151 A (8DO698151A)Konkurenční kódy -