OE 321615301B
VAG
Brzdový kotouč
VAG321 615 301 B, 321 615 301B, 321615301B
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Brzdový kotouč - 239 mm ABS 15704
    zvětšitA.B.S. Brzdový kotouč - 239 mm ‐ ABS 15704
    429,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 239Vnější průměr [mm]: 239Síla brzdového kotouče [mm]: 19,9Minimální tloušťka [mm]: 18Výška [mm]: 38,5Ráfek, počet děr: 4Typ brzdového kotouče: chlazenýCentrovací průměr [mm]: 65Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Průměr náboje [mm]: 134EAN:8717109006094AUDI321.615.301C (321615301C)321615301A321615301B841615301SEAT321.698.301C (321698301C)321615301CVOLKSWAGEN321.615.301B (321615301B)321.615.301C (321615301C)321615301A32561528915W06153016N0615301G841615301JZW615301KVAG321 615 301A (321615301A)321 615 301B (321615301B)321 615 301C (321615301C)321 698 301C (321698301C)321.615.301A (321615301A)325 615 2891 (3256152891)6N0 615 301G (6N0615301G)841 615 301 (841615301)841.615.301 (841615301)EICHER104440299OSCA03199Konkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • ATE Brzdový kotouč - 239 mm AT 420123
    zvětšitATE Brzdový kotouč - 239 mm ‐ AT 420123
    689,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 239Vnější průměr [mm]: 239,0Síla brzdového kotouče [mm]: 20,0Minimální tloušťka [mm]: 18,0Typ brzdového kotouče: chlazenýZpracování: legováno / vysoce nauhličenoPovrch: nátěrPočet děr: 4Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: se šroubyMAPP-kód k dispozici Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100,0Výška [mm]: 39,0Centrovací průměr [mm]: 65,0Vnitřní průměr [mm]: 123,8Vrt - ∅ [mm]: 13,6Zkušební značka: E1 90R-02C0115/0110EAN:4006633056854Použitá čísla420123
    SEAT321 615 301 C (321615301C)VAG321 615 301 B (321615301B)321 615 301 A (321615301A)321 615 301 C (321615301C)841 615 301 (841615301)Konkurenční kódy
  • ATE Brzdový kotouč Power Disc - 239 mm AT 520123
    zvětšitATE Brzdový kotouč Power Disc - 239 mm ‐ AT 520123
    829,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 239Vnější průměr [mm]: 239,0Síla brzdového kotouče [mm]: 20,0Minimální tloušťka [mm]: 18,0Typ brzdového kotouče: chlazenýZpracování: legováno / vysoce nauhličenoPovrch: nátěrPočet děr: 4Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100,0Výška [mm]: 39,0Centrovací průměr [mm]: 65,0Vnitřní průměr [mm]: 123,8Vrt - ∅ [mm]: 13,6Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: se šroubyMAPP-kód k dispozici EAN:4006633276078Použitá čísla520123