OE 321611701B
ŠKODA
Brzdová hadice
ŠKODA321 611 701 B, 321611701B
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • NK Brzdová hadice - 340 mm NK 854706
    zvětšitNK Brzdová hadice - 340 mm ‐ NK 854706
    127,-ve skladu
    Délka [mm]: 340Netto váha [kg]: 0,09EAN:5703858666262Nahrazuje852390, 854742
    AUDI171 611 701 G (171611701G)171 611 701 L (171611701L)171611701G171611701L175 611 701 A (175611701A)175611701A191 611 701 (191611701)191 611 701 0 (1916117010)1916117011916117010321 611 701 B (321611701B)321611701B823 611 707 (823611707)823611707849 611 707 A (849611707A)849611707ASEAT171 611 701 G (171611701G)171 611 701 L (171611701L)171611701G171611701L191 611 701 (191611701)191 611 701 0 (1916117010)1916117011916117010321 611 701 B (321611701B)321611701BŠKODA171 611 701 G (171611701G)171 611 701 L (171611701L)171611701G171611701L191 611 701 (191611701)191 611 701 0 (1916117010)1916117011916117010321 611 701 B (321611701B)321611701BVOLKSWAGEN171 611 701 G (171611701G)171 611 701 L (171611701L)171611701G171611701L175 611 701 A (175611701A)175611701A191 611 701 (191611701)191 611 701 0 (1916117010)1916117011916117010321 611 701 B (321611701B)321611701B823 611 707 (823611707)823611707849 611 707 A (849611707A)849611707AKonkurenční kódy