OE 31500TF3G120M2
HONDA
Startovací baterie, napájecí baterie
HONDA31500-TF3-G120-M2, 31500TF3G120M2
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BOSCH 40Ah P, s.p. 330A, S4, 12V, 187x127x227 BO 0092S40180
    zvětšitBOSCH 40Ah P, s.p. 330A, S4, 12V, 187x127x227 ‐ BO 0092S40180
    1 746,-ve skladu
    Kapacita baterie [Ah]: 40Napětí [V]: 12VDélka [mm]: 187Šířka [mm]: 127Výška [mm]: 227Napětí [V]: 12Kapacita baterie [Ah]: 40Test za studena dle EN [A]: 330šířka [mm]: 127Řazení pólů: 0Spodní provedení: B13Druh zásuvky: 3Výkon:O 15 % vyšší výkon při studeném startováníŽivotnost:O 20 % delší provozní životnostUrčení:Ideální také pro asijské vozyExtra:Obsah inovativní slitinu stříbra
    Zajištění napájení pro střední rozsah vybavení vozu
    Autobaterie S4 značky Bosch představuje výkonný zdroj energie pro bezpečné startování. Plně vyhoví požadavkům široké škály vozů střední třídy a jejich vybavení. S tímto akumulátorem pro vás bude startování hračka v každém ročním období.EAN:4047023479990Použitá čísla12V 40Ah 330A, 540 126 033, S4 018
  • CENTRA Startovací baterie PLUS ** CNR CB356
    zvětšitCENTRA Startovací baterie PLUS ** ‐ CNR CB356
    1 469,-ve skladu
    Kapacita baterie [Ah]: 35Napětí [V]: 12Kapacita baterie [Ah]: 35Výška [mm]: 220šířka [mm]: 127Délka [mm]: 187Test za studena dle EN [A]: 240Druh zásuvky: JISSpodní provedení: B00Řazení pólů: 0NahrazujeCA406
    technické informaceReferencní baterie
    - Soucasná vozidla
    - Standardní úroven výbavy
    - Každodenní jízdu
  • Continental Startovací baterie CNT 2800012044280
    Baterie: SLI-baterieKapacita baterie [Ah]: 35Napětí [V]: 12Kapacita baterie [Ah]: 35Délka [mm]: 185šířka [mm]: 126Výška [mm]: 220Řazení pólů: 0Spodní provedení: B00Test za studena dle EN [A]: 280Hmotnost [kg]: 8,9EAN:4103590771391Použitá číslaNS40
  • ERA Startovací baterie ERA S53522
    zvětšitERA Startovací baterie ‐ ERA S53522
    Baterie: SLI-baterieKapacita baterie [Ah]: 35Napětí [V]: 12Kapacita baterie [Ah]: 35Délka [mm]: 187šířka [mm]: 127Výška [mm]: 227Spodní provedení: B00Řazení pólů: 0Test za studena dle EN [A]: 300Druh zásuvky: 3Hmotnost [kg]: 9,31EAN:8053379165704Použitá číslaBB-B19L, 536484, 535118030
  • EXIDE 35Ah P, s.p. 240A, EXCELL **, 12V, 187x127x220 EX EB356
    zvětšitEXIDE 35Ah P, s.p. 240A, EXCELL **, 12V, 187x127x220 ‐ EX EB356
    Kapacita baterie [Ah]: 35Napětí [V]: 12VDélka [mm]: 187Šířka [mm]: 127Výška [mm]: 220Napětí [V]: 12Kapacita baterie [Ah]: 35šířka [mm]: 127Test za studena dle EN [A]: 240Druh zásuvky: JISSpodní provedení: B00Řazení pólů: 0EAN:3661024034333Použitá čísla53520GUG
    NahrazujeEX54, EX57
    - Soucasná vozidla
    - Standardní úroven výbavy
    - Každodenní jízdu
  • MAXGEAR 38Ah P, s.p. 300A, 12V, 187x127x225 MXG 85-0018
    zvětšitMAXGEAR 38Ah P, s.p. 300A, 12V, 187x127x225 ‐ MXG 85-0018
    Baterie: Pluspól vpravoKapacita baterie [Ah]: 38Napětí [V]: 12Kapacita baterie [Ah]: 38Délka [mm]: 187šířka [mm]: 127Výška [mm]: 225Spodní provedení: B00Řazení pólů: 1Test za studena dle EN [A]: 300EAN:5902659767738CITROËN16 068 517 80 (1606851780)DAIHATSU28800 87329 000 (2880087329000)HONDA31500-SMG-E03 (31500SMGE03)31500-SAA-E03 (31500SAAE03)31500-TF3-G04 (31500TF3G04)31500-TF3-G12 (31500TF3G12)31500SMGE021M231500TF3G021M231500TF3G040M231500TF3G111M231500TF3G120M2MAZDAE508-18-520 (E50818520)E50818520OPEL96464742EC0730001SUBARU82110 AA021 (82110AA021)SUZUKI33610 73210 BMF (3361073210BMF)33610-83E10 (3361083E10)3361073210BMF33610750V13361083E10TOYOTA28800YZZPB28800YZZCP2880087329000288000J01028800 26040 (2880026040)CHEVROLET96 464 742 (96464742)96 397 062 (96397062)9456707594 567 075 (94567075)EC0730001HYUNDAIE3710-05035 (E371005035)01579A109K371103X000371101J450371100X00037110070037110052003711005100E3710035C0KIAE3710035C0371101J450E3710-05035 (E371005035)01579A109KGENERAL MOTORS9646474294567075MARUTI3361083E1033610750V1Konkurenční kódy
  • VARTA 40Ah P, s.p.330A, BLUE dynamic, 12V, 187x127x227 VT 5401260333132
    zvětšitVARTA 40Ah P, s.p.330A, BLUE dynamic, 12V, 187x127x227 ‐ VT 5401260333132
    Kapacita baterie [Ah]: 40Napětí [V]: 12VDélka [mm]: 187Šířka [mm]: 127Výška [mm]: 227Napětí [V]: 12Kapacita baterie [Ah]: 40Test za studena dle EN [A]: 330Řazení pólů: 0Druh zásuvky: 3Spodní provedení: B00šířka [mm]: 127Dbejte servisních informací EAN:4016987119617Použitá čísla054, 12V 330A 40Ah, A14, 540126033, 533058
    technické informaceVýměna „stejná za stejnou“ baterii prodávanou do kanálu OE.
    Splňuje nejvyšší německé standardy kvality
    Patentovaná mřížka PowerFrame® pro maximální startovací
    výkon, rychlé dobíjení a zvýšenou odolnost proti korozi.
    Jako originální náhradní díl splňuje všechna kritéria
    výrobců automobilů
  • VARTA Startovací baterie VT 540126033K262
    zvětšitVARTA Startovací baterie ‐ VT 540126033K262
    Kapacita baterie [Ah]: 40Napětí [V]: 12Kapacita baterie [Ah]: 40Test za studena dle EN [A]: 330Řazení pólů: 0Druh zásuvky: 3Spodní provedení: B00Délka [mm]: 187šířka [mm]: 127Výška [mm]: 227EAN:4016987167489Použitá čísla054, 12V 330A 40Ah, 709184, 540126033, A14