OE 2H0412333A
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG
Uložení řídicího mechanismu, sada na opravu příčného závěsného ramena
| AUDI | 2H0 412 333 A |
| SEAT | 2H0 412 333 A |
| ŠKODA | 2H0 412 333 A |
| VOLKSWAGEN | 2H0 412 333 A, 2H0412333A |
| VAG | 2H0412333A |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
FEBEST Uložení řídicího mechanismu FBS VWAB-025
zvětšit
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pátek 15. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno ve čtvrtek 14. 5. 2026 odpoledne
FEBI Uložení řídicího mechanismu FB 36459
zvětšit
199,-ve skladuMontovaná strana: levá přední nápravapravá přední nápravatlačítkovnějšíTloušťka / síla [mm]: 84Vnitřní průměr [mm]: 14Vnější průměr [mm]: 45Materiál: Guma / kovovýTyp uložení: Pryžokovové ložiskoHmotnost [kg]: 0,197EAN:4027816364597VOLKSWAGEN2H0 407 151 A (2H0407151A)2H0 407 151 A SK (2H0407151ASK)2H0 407 152 A (2H0407152A)2H0 407 152 A SK (2H0407152ASK)2H0 412 333 A (2H0412333A)Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
LEMFÖRDER Uložení řídicího mechanismu LM 37023 01
249,-ve skladuMontovaná strana: oboustrannápřední osaStředtlačítkoTlumič pérování osy: 2EAN:4047437415348VOLKSWAGEN2H0 412 333 A (2H0412333A)Konkurenční kódySkladem ve skladu
MEYLE Pouzdro ložiska příčného závěsného ramena MEYLE-ORIGINAL Quality ME 100 610 0030
VOLKSWAGEN2H0 412 333 A (2H0412333A)Konkurenční kódy -
VOLKSWAGEN2H0 407 151 A (2H0407151A)2H0 407 152 A (2H0407152A)2H0 407 182 A (2H0407182A)2H0 407 183 A (2H0407183A)2H0 412 333 A (2H0412333A)7H0 407 151 B (7H0407151B)7H0 407 151 F (7H0407151F)7H0 407 152 B (7H0407152B)7H0 407 152 F (7H0407152F)7H0 407 183 (7H0407183)Konkurenční kódy -