OE 2F141671A
VOLKSWAGEN
Centrální vysouvač spojky, sada spojky
VOLKSWAGEN2F 141 671 A, 2F141671A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BLUE PRINT Centrální vysouvač spojky BLP ADV183602
    zvětšitBLUE PRINT Centrální vysouvač spojky ‐ BLP ADV183602
    1 259,-ve skladu
    Počet upevňovacích otvorů: 2Plnicí medium: Brzdová kapalinaHmotnost [kg]: 0,638Dbejte servisních informací EAN:5050063307276VOLKSWAGEN02F 141 671 A (02F141671A)02F 141 671 B (02F141671B)2F 141 671 A (2F141671A)2F 141 671 B (2F141671B)Konkurenční kódy
    Všeobecné informaceNámi dodané výrobky jsou výhradně určeny k použití
    v souladu s jejich určením. Namontování smí provádět
    pouze vyškolený odborný personál. Výrobky se pravideln
    dodávají bez návodu k montáži.
  • BORG & BECK Centrální vysouvač spojky BB BCS128
    zvětšitBORG & BECK Centrální vysouvač spojky ‐ BB BCS128
    1 439,-ve skladu
    Materiál základního tělesa: hliníkEAN:5055188216793AUDI02F141671A02F141671BSEAT02F141671A02F141671BŠKODA02F141671A02F141671BVOLKSWAGEN2F 141 671 B (2F141671B)02F 141 671 B (02F141671B)2F 141 671 A (2F141671A)02F 141 671A (02F141671A)02F 141 671B (02F141671B)02F141671A02F141671B02F 141 671 A (02F141671A)VAG02F 141 671 A (02F141671A)02F 141 671 B (02F141671B)Konkurenční kódy