OE 2E0819638A
CUPRA
Filtr vzduchu v interiéru
CUPRA2E0819638A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • KNECHT Filtr vzduchu v interiéru KNC LAK 307
    zvětšitKNECHT Filtr vzduchu v interiéru ‐ KNC LAK 307
    349,-ve skladu
    Typ filtru: Filtr s aktivním uhlímZákladní verze (Art. č.): LA 307Vysoce účinná verze s aktivním uhlím (Art. č.): LAO 307Délka [mm]: 367,0šířka [mm]: 234Výška [mm]: 35,0Doporučený interval výměny [km]: 20000Délka balení [cm]: 25,0Výška balení [cm]: 36,50šířka balení [cm]: 4,00Hmotnost netto [g]: 461EAN:4009026510308Použitá čísla70348547, LA 307, LAO 307
  • MAHLE Filtr - vzduch v interiéru MAO LAK 307
    zvětšitMAHLE Filtr - vzduch v interiéru ‐ MAO LAK 307
    369,-ve skladu
    Typ filtru: Filtr s aktivním uhlímZákladní verze (Art. č.): LA 307Vysoce účinná verze s aktivním uhlím (Art. č.): LAO 307Délka [mm]: 367,0šířka [mm]: 234Výška [mm]: 35,0Doporučený interval výměny [km]: 20000Délka balení [cm]: 25,0šířka balení [cm]: 4,00Hmotnost netto [g]: 461Výška balení [cm]: 36,50EAN:00270677076044009026510308Použitá čísla70348550, LA 307, LAO 307
  • MAHLE Filtr vzduchu v interiéru MAO LAO 307
    zvětšitMAHLE Filtr vzduchu v interiéru ‐ MAO LAO 307
    669,-ve skladu
    Typ filtru: Filtr s aktivním uhlím s antialergickým účinkem s antibakteriálním účinkemZákladní verze (Art. č.): LA 307Základní verze s aktivním uhlím (Art. č.): LAK 307Délka [mm]: 355,0šířka [mm]: 234Výška [mm]: 30,4Délka balení [cm]: 25,0šířka balení [cm]: 4,00Výška balení [cm]: 36,50Hmotnost netto [g]: 385EAN:40090269638830757522201476Použitá číslaLA 307, 72419703, LAK 307
  • QWP Filtr vzduchu v interiéru QWP WCF154
    zvětšitQWP Filtr vzduchu v interiéru ‐ QWP WCF154
    359,-ve skladu
    Délka [mm]: 355šířka [mm]: 236Výška [mm]: 35Typ filtru: Filtr s aktivním uhlímPoužitá číslaAHC268, LA 307, K68012876AA, K0604DREIS, LAK 307, LAO 307, DCF081K, CUK 3569, C561, B4M026CPR, PO2E0819638A, 906 830 03 18, 70348550, 2E0 819 638 A, 68012876AA, TSP0325259C
    AUDI2E0819021FJZW819653C2E0819638ACHRYSLER68012876AA00K68012876AAFIATK68012876AAMERCEDES-BENZA9068300318906 830 03 18 (9068300318)PORSCHEPO2E0819638AVOLKSWAGEN2E0819638A2E0819638JZW819653C2E0819021FVAGJZW 819 653 C (JZW819653C)2E0 819 638 A (2E0819638A)CUPRAJZW819653C2E0819638A2E0819021FKonkurenční kódy