OE 28800YZZAZ
TOYOTA
Startovací baterie, napájecí baterie
TOYOTA28800-YZZAZ, 28800YZZAZ
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BOSCH 95Ah L, s.p. 830A, S4, 12V, 306x173x225 BO 0092S40290
    zvětšitBOSCH 95Ah L, s.p. 830A, S4, 12V, 306x173x225 ‐ BO 0092S40290
    3 554,-ve skladu
    Kapacita baterie [Ah]: 95Napětí [V]: 12VDélka [mm]: 306Šířka [mm]: 173Výška [mm]: 225Napětí [V]: 12Kapacita baterie [Ah]: 95Test za studena dle EN [A]: 830šířka [mm]: 173Řazení pólů: 1Spodní provedení: B01Druh zásuvky: 1Výkon:O 15 % vyšší výkon při studeném startováníŽivotnost:O 20 % delší provozní životnostUrčení:Ideální také pro asijské vozyExtra:Obsah inovativní slitinu stříbra
    Zajištění napájení pro střední rozsah vybavení vozu
    Autobaterie S4 značky Bosch představuje výkonný zdroj energie pro bezpečné startování. Plně vyhoví požadavkům široké škály vozů střední třídy a jejich vybavení. S tímto akumulátorem pro vás bude startování hračka v každém ročním období.EAN:4047023479907Použitá čísla12V 95Ah 830A, 595 405 083, S4 029
  • CENTRA Startovací baterie FUTURA *** CNR CA955
    zvětšitCENTRA Startovací baterie FUTURA *** ‐ CNR CA955
    3 789,-ve skladu
    Kapacita baterie [Ah]: 95Napětí [V]: 12Kapacita baterie [Ah]: 95Výška [mm]: 222šířka [mm]: 173Délka [mm]: 306Test za studena dle EN [A]: 800Druh zásuvky: ENSpodní provedení: Korean B01Řazení pólů: 1EAN:3661024016537NISSANKE241-90E10-NY (KE24190E10NY)2441000Q1DKE24190E10NYKE241-90E11NY (KE24190E11NY)TOYOTA28800YZZAK28800YZZAZ28800YZZDB28800YZZJFHYUNDAILP370APE100CH1E3710100C0E3710-4A100 (E37104A100)DP370APU100CH1UDP370APU090CH1UKIALP370APE100CK1DP370APU100CK1UE3710-4A100 (E37104A100)E3710100C0CASE IH73328439GENERAL MOTORS135027709686602796627039JOHN DEEREMCEX850PF1Konkurenční kódy
    technické informaceVYSOCE VYKONNŔ Batterie
    - Výkonné naftové a benzínové motory
    - Mimorádnou elektrovýbavu a doplnky (originální nebo dodate
    cne nainstalované)
    - Provoz za extrémního tepla nebo zimy
    - Každodenní jízdu v mestském provozu
  • Continental Startovací baterie CNT 2800012054280
    Baterie: SLI-baterieKapacita baterie [Ah]: 91Napětí [V]: 12Kapacita baterie [Ah]: 91Délka [mm]: 305šířka [mm]: 178Výška [mm]: 221Řazení pólů: 1Spodní provedení: B01Test za studena dle EN [A]: 750Hmotnost [kg]: 21,1EAN:4103590771483Použitá číslaD31G
  • EXIDE 95Ah L, s.p. 800A, PREMIUM ***, 12V, 306x173x222 EX EA955
    zvětšitEXIDE 95Ah L, s.p. 800A, PREMIUM ***, 12V, 306x173x222 ‐ EX EA955
    Kapacita baterie [Ah]: 95Napětí [V]: 12VDélka [mm]: 306Šířka [mm]: 173Výška [mm]: 222Napětí [V]: 12Kapacita baterie [Ah]: 95šířka [mm]: 173Test za studena dle EN [A]: 800Druh zásuvky: ENSpodní provedení: Korean B01Řazení pólů: 1EAN:3661024034197Použitá čísla60033GUG
    NahrazujeXP18
    technické informaceThe HIGH PERFORMANCE Battery
    - 30% extra starting power
    - Ideal for highly equipped cars with powerful engines and d
    emanding electrical needs
    - Ideal for extreme weather and urban driving conditions
    - 3DX Grid Technology
    - Original equipment experience inside
  • VARTA 95Ah L, s.p.830A, BLUE dynamic, 12V, 306x173x225 VT 5954050833132
    zvětšitVARTA 95Ah L, s.p.830A, BLUE dynamic, 12V, 306x173x225 ‐ VT 5954050833132
    Kapacita baterie [Ah]: 95Napětí [V]: 12VDélka [mm]: 306Šířka [mm]: 173Výška [mm]: 225Napětí [V]: 12Kapacita baterie [Ah]: 95Test za studena dle EN [A]: 830Řazení pólů: 1Druh zásuvky: 1Spodní provedení: B01šířka [mm]: 173Dbejte servisních informací EAN:4016987119723Použitá čísla334, G8, 595405083, 533104, 12V 830A 95Ah
    technické informaceVýměna „stejná za stejnou“ baterii prodávanou do kanálu OE.
    Splňuje nejvyšší německé standardy kvality
    Patentovaná mřížka PowerFrame® pro maximální startovací
    výkon, rychlé dobíjení a zvýšenou odolnost proti korozi.
    Jako originální náhradní díl splňuje všechna kritéria
    výrobců automobilů
  • VARTA Startovací baterie VT 595405083K262
    zvětšitVARTA Startovací baterie ‐ VT 595405083K262
    Kapacita baterie [Ah]: 95Napětí [V]: 12Kapacita baterie [Ah]: 95Test za studena dle EN [A]: 830Řazení pólů: 1Druh zásuvky: 1Spodní provedení: B01Délka [mm]: 306šířka [mm]: 173Výška [mm]: 225EAN:4016987167717Použitá čísla334, G8, 709239, 595405083, 12V 830A 95Ah