OE 28800YZZAZ
TOYOTA
Startovací baterie, napájecí baterie
| TOYOTA | 28800-YZZAZ, 28800YZZAZ |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
BOSCH 95Ah L, s.p. 830A, S4, 12V, 306x173x225 Výměnný díl, cena je uvedena včetně zálohy 375,-BO 0092S40290
zvětšit
3 554,-ve skladuKapacita baterie [Ah]: 95Napětí [V]: 12VDélka [mm]: 306Šířka [mm]: 173Výška [mm]: 225Napětí [V]: 12Kapacita baterie [Ah]: 95Test za studena dle EN [A]: 830šířka [mm]: 173Řazení pólů: 1Spodní provedení: B01Druh zásuvky: 1Výkon:O 15 % vyšší výkon při studeném startováníŽivotnost:O 20 % delší provozní životnostUrčení:Ideální také pro asijské vozyExtra:Obsah inovativní slitinu stříbraSkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
Zajištění napájení pro střední rozsah vybavení vozuAutobaterie S4 značky Bosch představuje výkonný zdroj energie pro bezpečné startování. Plně vyhoví požadavkům široké škály vozů střední třídy a jejich vybavení. S tímto akumulátorem pro vás bude startování hračka v každém ročním období.EAN:4047023479907Použitá čísla: 12V 95Ah 830A, 595 405 083, S4 029
CENTRA Startovací baterie FUTURA *** CNR CA955
zvětšit
3 789,-ve skladuKapacita baterie [Ah]: 95Napětí [V]: 12Kapacita baterie [Ah]: 95Výška [mm]: 222šířka [mm]: 173Délka [mm]: 306Test za studena dle EN [A]: 800Druh zásuvky: ENSpodní provedení: Korean B01Řazení pólů: 1EAN:3661024016537NISSANKE241-90E10-NY (KE24190E10NY)2441000Q1DKE24190E10NYKE241-90E11NY (KE24190E11NY)TOYOTA28800YZZAK28800YZZAZ28800YZZDB28800YZZJFHYUNDAILP370APE100CH1E3710100C0E3710-4A100 (E37104A100)DP370APU100CH1UDP370APU090CH1UKIALP370APE100CK1DP370APU100CK1UE3710-4A100 (E37104A100)E3710100C0CASE IH73328439GENERAL MOTORS135027709686602796627039JOHN DEEREMCEX850PF1Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
Continental Startovací baterie CNT 2800012054280
3 419,-ve skladuBaterie: SLI-baterieKapacita baterie [Ah]: 91Napětí [V]: 12Kapacita baterie [Ah]: 91Délka [mm]: 305šířka [mm]: 178Výška [mm]: 221Řazení pólů: 1Spodní provedení: B01Test za studena dle EN [A]: 750Hmotnost [kg]: 21,1EAN:4103590771483Použitá čísla: D31GSkladem ve skladu
EXIDE 95Ah L, s.p. 800A, PREMIUM ***, 12V, 306x173x222 Výměnný díl, cena je uvedena včetně zálohy 375,-EX EA955
3 864,-ve skladuKapacita baterie [Ah]: 95Napětí [V]: 12VDélka [mm]: 306Šířka [mm]: 173Výška [mm]: 222Napětí [V]: 12Kapacita baterie [Ah]: 95šířka [mm]: 173Test za studena dle EN [A]: 800Druh zásuvky: ENSpodní provedení: Korean B01Řazení pólů: 1EAN:3661024034197Použitá čísla: 60033GUGSkladem ve skladu
Nahrazuje: XP18
VARTA 95Ah L, s.p.830A, BLUE dynamic, 12V, 306x173x225 Výměnný díl, cena je uvedena včetně zálohy 375,-VT 5954050833132
3 994,-ve skladuKapacita baterie [Ah]: 95Napětí [V]: 12VDélka [mm]: 306Šířka [mm]: 173Výška [mm]: 225Napětí [V]: 12Kapacita baterie [Ah]: 95Test za studena dle EN [A]: 830Řazení pólů: 1Druh zásuvky: 1Spodní provedení: B01šířka [mm]: 173Dbejte servisních informací EAN:4016987119723Použitá čísla: 334, G8, 595405083, 533104, 12V 830A 95AhSkladem ve skladu
VARTA Startovací baterie Výměnný dílVT 595405083K262
3 679,-ve skladuKapacita baterie [Ah]: 95Napětí [V]: 12Kapacita baterie [Ah]: 95Test za studena dle EN [A]: 830Řazení pólů: 1Druh zásuvky: 1Spodní provedení: B01Délka [mm]: 306šířka [mm]: 173Výška [mm]: 225EAN:4016987167717Použitá čísla: 334, G8, 709239, 595405083, 12V 830A 95AhSkladem ve skladu