OE 288000R050
TOYOTA
Startovací baterie
| TOYOTA | 28800-0R050, 288000R050 |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
VARTA 85Ah P, s.p.800A, SILVER dynamic, 12V, 315x175x190 Výměnný díl, cena je uvedena včetně zálohy 303,-VT 5854000803162
zvětšit
3 552,-ve skladuKapacita baterie [Ah]: 85Napětí [V]: 12VDélka [mm]: 315Šířka [mm]: 175Výška [mm]: 190Napětí [V]: 12Kapacita baterie [Ah]: 85Test za studena dle EN [A]: 800Řazení pólů: 0Druh zásuvky: 1Spodní provedení: B13šířka [mm]: 175Dbejte servisních informací EAN:4016987143636Použitá čísla: 12V 800A 85Ah, F19, 115, 585400080, 597319Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pátek 15. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno ve čtvrtek 14. 5. 2026 odpoledne
VARTA Startovací baterie Výměnný dílVT 585400080K262
zvětšit
3 589,-ve skladuKapacita baterie [Ah]: 85Napětí [V]: 12Kapacita baterie [Ah]: 85Test za studena dle EN [A]: 800Řazení pólů: 0Druh zásuvky: 1Spodní provedení: B13Délka [mm]: 315šířka [mm]: 175Výška [mm]: 190EAN:4016987167441Použitá čísla: 12V 800A 85Ah, 585400080, F19, 115, 709227Skladem ve skladu