OE 281000J030
TOYOTA
Startér, pouzdro hřídele startéru, volnoběžný převod startéru
TOYOTA28100-0J030, 281000J030
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • AS-PL Startér APL S6125
    zvětšitAS-PL Startér ‐ APL S6125
    2 549,-ve skladu
  • DENSO Startér DEN DSN980
    zvětšitDENSO Startér ‐ DEN DSN980
    5 039,-ve skladu
    Kvalita, jakost: OENapětí [V]: 12Výkon startéru [kW]: 1,3Nový díl bez zástavy Směr otáčení: směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručičekPočet zubů: 9Hmotnost brutto [kg]: 3240EAN:8717613039465TOYOTA28100-0J030 (281000J030)28100-0J031 (281000J031)28100-0J050 (281000J050)Konkurenční kódy
  • ELSTOCK Startér ELS 25-4052
    zvětšitELSTOCK Startér ‐ ELS 25-4052
    Výkon startéru [kW]: 1,2Napětí [V]: 12Průměr příruby [mm]: 74Počet zubů: 8Směr otáčení: směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručičekSvorka: Pin "50" PlugProvedení zástrčky - ID: 0079Počet upevňovacích otvorů: 2Počet závitů: 1Netto váha [kg]: 3,3EAN:5704651396202TOYOTA28100-0J050 (281000J050)28100-0J020 (281000J020)28100-0J030 (281000J030)Konkurenční kódy
  • ELSTOCK Startér ELS 25-5237
    zvětšitELSTOCK Startér ‐ ELS 25-5237
    Výkon startéru [kW]: 1,3Napětí [V]: 12Průměr příruby [mm]: 74Počet zubů: 9Směr otáčení: směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručičekSvorka: Pin "30" M8 B+ Pin "50" PlugProvedení zástrčky - ID: 0079Počet upevňovacích otvorů: 2Počet závitů: 1Netto váha [kg]: 3,3EAN:5704651261081TOYOTA28100-0J030 (281000J030)28100-0J031 (281000J031)28100-0J050 (281000J050)Konkurenční kódy
  • HC-Cargo Pouzdro hřídele startéru HC F 032 141 249
    zvětšitHC-Cargo Pouzdro hřídele startéru ‐ HC F 032 141 249
    24,-ve skladu
    Vnitřní průměr [mm]: 7,00Vnější průměr [mm]: 9,5EAN:5705541894334Použitá čísla141249
  • HC-Cargo Startér HC 114660
    zvětšitHC-Cargo Startér ‐ HC 114660
    2 359,-u výrobce
    Počet upevňovacích otvorů: 2Výkon startéru [kW]: 1,2Pastorek - základní pozice [mm]: 11,50Napětí [V]: 12Směr otáčení: směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručičekPrůměr příruby [mm]: 74,00Počet zubů: 9Počet závitů: 1Provedení startéru: s redukčním převodemTOYOTA28100-0J030 (281000J030)28100-0J031 (281000J031)28100-0J050 (281000J050)Konkurenční kódy