OE 27141032T
VAG
Sada spojky
| VAG | 27141032T |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
KAMOKA Spojková sada KAM KC070
zvětšit
1 539,-ve skladuPočet zubů: 28Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s přítlačným talířem spojkyDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: se spojkovou lamelouObložení - vnější průměr [mm]: 210EAN:5908242691176AUDI06A 198 141 AX (06A198141AX)SEAT06A141025Q06A 198 141 AX (06A198141AX)06A198141AX1L0198007027141026C1L0198008027141033C27141026ŠKODA06A141031J06A141025Q06A141025JVOLKSWAGEN037 198 141 AX (037198141AX)06A 198 141 AX (06A198141AX)VAG2714102627141026C06A198141AX27141032T27141033B27141033C6A141025A6A141025J6A141031B027 141 026 D (027141026D)06A 198 141 A (06A198141A)027 141 031 J (027141031J)027 141 026 T (027141026T)027 141 033 H (027141033H)027 141 033 J (027141033J)027 141 033 N (027141033N)027141025T027141032B027141033T027141033TX037198141AX027 141 026 A (027141026A)06A141025Q06A 141 015 H (06A141015H)Konkurenční kódySkladem ve skladu