OE 22771JG70A
NISSAN, RENAULT, RENAULT TRUCKS, INFINITI
NISSAN2277 1JG 70A, 22771 JG70A, 22771-JG70A, 22771JG70A
RENAULT22 77 1JG 70A, 2277 1JG 70A, 22771JG70A
RENAULT TRUCKS22 77 1JG 70A, 22771JG70A
INFINITI22771JG70A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BOSCH Senzor - tlak výfukových plynů BO 0281002772
    zvětšitBOSCH Senzor - tlak výfukových plynů ‐ BO 0281002772
    1 279,-ve skladu
    Od rozsahu teploty [°C]: -40Rozsah teploty do [°C]: 130EAN:3165144062073Použitá číslaDS-D2
    NISSAN22771JG70ARP110673774RRP11067 3774R RP (110673774RRP)22771JG70AEW22771JG70A22771 JG70A (22771JG70A)22771 JG70AEW (22771JG70AEW)RENAULT82 00 469 905 (8200469905)11 067 377 4RRP (110673774RRP)22 77 1JG 70A (22771JG70A)217987110673774RRPSUZUKI1859067JB00001859067JB018590-67JB0 (1859067JB0)18590 67JB0 000 (1859067JB0000)VM45 96 2080F (45962080F)45962080FKonkurenční kódy
  • BOSCH Senzor tlaku výfukových plynů BO 0281006207
    zvětšitBOSCH Senzor tlaku výfukových plynů ‐ BO 0281006207
    869,-ve skladu
    EAN:4047024790247Použitá číslaDS-D2 0 - 100 kPa
    Nahrazuje0 281 006 252, 0 261 230 579
    MERCEDES-BENZ607 905 05 00 (6079050500)A 607 905 05 00 (A6079050500)NISSAN22770 2184R TS (227702184RTS)237104BE0DRP237103VD0C23710 4BE0D RP (237104BE0DRP)22771JG70ARP22771JG70AEW22771JG70A227702184RTS227702184RMC227702184R22770 2184R MC (227702184RMC)22770 2184R (227702184R)110673774RRP2082700Q0G20827 00Q0G (2082700Q0G)RENAULT22 77 1JG 70A (22771JG70A)237104BE0DRP82 00 469 905 (8200469905)110673774RRP23 71 04B E0DRP (237104BE0DRP)23 71 03V D0C (237103VD0C)21798722 77 014 54R (227701454R)227702184RMC22 77 021 84R (227702184R)22 77 021 84RMC (227702184RMC)VOLVO31293659VOLKSWAGENW40 000 830 3 (W400008303)VM45962080FDONGFENG (DFAC)3615610TR8003615610-TR800 (3615610TR800)Konkurenční kódy