OE 1TD959455A
VAG
Větrák chlazení motoru
VAG1TD 959 455 A, 1TD959455A, 1TD959455A+
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • MAHLE Větrák chlazení motoru MAO CFF 169 000S
    zvětšitMAHLE Větrák chlazení motoru ‐ MAO CFF 169 000S
    1 259,-ve skladu
    Druh provozu: elektrickýPočet křídel větráku: 7Průměr [mm]: 295Jmenovité napětí [V]: 12Počet pólů: 2Vnější délka [mm]: 295Jmenovitý výkon [W]: 186Vnější průměr [mm]: 295Výška balení [cm]: 12,00Hmotnost netto [g]: 1378Délka balení [cm]: 32,0šířka balení [cm]: 32,00EAN:4057635056687Použitá čísla8EW 351 040-064, 70819803AP, 70819803, 351040064
  • VEMO Větrák chlazení motoru VEM V15-01-1881
    zvětšitVEMO Větrák chlazení motoru ‐ VEM V15-01-1881
    1 329,-ve skladu
    Topení / chlazení: Jednoduchý ventilátorNapětí [V]: 12Průměr [mm]: 295šířka [mm]: 295Výška [mm]: 65Počet koncovek: 2Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez rámu větráku chladičeSpotřeba energie [W]: 150Počet křídel/lopatek: 7EAN:040460013867494046001386749AUDI1TD 959 455 A (1TD959455A)1K0 959 455 ES (1K0959455ES)1K0 959 455 R (1K0959455R)1K0 988 455 A (1K0988455A)1K0 959 455 DG (1K0959455DG)1K0 121 207 AD (1K0121207AD)SEAT1K0 121 207 AD (1K0121207AD)1K0 959 455 ES (1K0959455ES)1K0 959 455 DG (1K0959455DG)1K0 959 455 R (1K0959455R)1K0 988 455 A (1K0988455A)ŠKODA1K0 121 207 AD (1K0121207AD)1K0 959 455 R (1K0959455R)1K0 959 455 DG (1K0959455DG)1K0 988 455 A (1K0988455A)1K0 959 455 ES (1K0959455ES)VOLKSWAGEN1TD 959 455 A (1TD959455A)1K0 959 455 R (1K0959455R)1K0 959 455 ES (1K0959455ES)1K0 988 455 A (1K0988455A)1K0959455CT1K0 959 455 DG (1K0959455DG)1K0 121 207 AD (1K0121207AD)VAG1K0 959 455 DG (1K0959455DG)1K0 959 455 ES (1K0959455ES)1TD 959 455 A (1TD959455A)1K0 959 455 R (1K0959455R)1K0959455ESKonkurenční kódy
    Všeobecné informaceProducts supplied by us are without exception intended for
    the designated use.
    Please note that our products are usually delivered without
    installation instructions.
    Installation may only be carried out by trained specialist
    personnel.
    There is no guarantee for inappropriate, improper or
    unintended use.
    In the warranty, we always make a distinction between wear
    parts and vehicle parts. All wear parts are subject to a
    reduced warranty period and a maximum mileage.
    Brake components such as brake disks, brake pads, etc.
    maximum of 1000 km (break-in period). Therefore, warranty
    claims for brake parts are only reviewed with an
    installation invoice and a record of the wheel hub run-out
    measurement, including photos.
    For brake disks and brake pads, the break-in requirements
    specified by the vehicle manufacturer must be observed.
    When replacing brakes, the chassis components must always be
    checked with regard to clearance and the wheel hub with
    regard to wobble, and the appropriate documentation must be
    produced.
    If the vehicle is no longer in its original condition due to
    tuning work such as wheel accessories and tracking plates,
    the entitlement to make warranty claims is lost due to
    third-party work. The same warranty claims are lost if the
    vehicle is used for motor sports or similar events.
  • VIKA Větrák chlazení motoru VIK 11211503301
    zvětšitVIKA Větrák chlazení motoru ‐ VIK 11211503301
    Všeobecné informaceRadiator fan assembly; with control unit; 300W; 150W; 360mm;
    295mm