OE 1S0609617
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG
Brzdový buben
AUDI1S0 609 617, 1S0609617
SEAT1S0 609 617, 1S0609617
ŠKODA1S0 609 617, 1S0609617
VOLKSWAGEN1S0 609 617, 1S0609617
VAG1S0 609 617, 1S0609617
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Brzdový buben - 200 mm ABS 2706-S
    zvětšitA.B.S. Brzdový buben - 200 mm ‐ ABS 2706-S
    689,-ve skladu
    Brzdový buben - vnitřní průměr [mm]: 200Výška brzdového bubnu vnitřní [mm]: 51Výška brzdového bubnu celková [mm]: 59Ráfek, počet děr: 4Průměr náboje kola [mm]: 65Brzdový buben - vnější průměr [mm]: 240Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Max. hodnota stočení bubnu [mm]: 202EAN:8717109030174SEAT1S06096176X0.609.617A (6X0609617A)ŠKODA1S0609617VOLKSWAGEN1S06096176X0.609.617A (6X0609617A)VAG1S0 609 617 (1S0609617)6X0 609 617A (6X0609617A)EICHERRT 2706 (RT2706)CHERYA113502031BBKonkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • ATE Brzdový buben - 200 mm AT 480130
    zvětšitATE Brzdový buben - 200 mm ‐ AT 480130