OE 1S0609617
VOLKSWAGEN
Brzdový buben
VOLKSWAGEN1S0 609 617, 1S0609617
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Brzdový buben - 200 mm ABS 2706-S
    zvětšitA.B.S. Brzdový buben - 200 mm ‐ ABS 2706-S
    689,-ve skladu
    Brzdový buben - vnitřní průměr [mm]: 200Výška brzdového bubnu vnitřní [mm]: 51Výška brzdového bubnu celková [mm]: 59Ráfek, počet děr: 4Průměr náboje kola [mm]: 65Brzdový buben - vnější průměr [mm]: 240Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Max. hodnota stočení bubnu [mm]: 202EAN:8717109030174SEAT1S06096176X0.609.617A (6X0609617A)ŠKODA1S0609617VOLKSWAGEN1S06096176X0.609.617A (6X0609617A)VAG1S0 609 617 (1S0609617)6X0 609 617A (6X0609617A)EICHERRT 2706 (RT2706)CHERYA113502031BBKonkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • BOSCH Brzdový buben - 200 mm BO 0986477106
    zvětšitBOSCH Brzdový buben - 200 mm ‐ BO 0986477106
    1 009,-ve skladu
    Montovaná strana: zadní nápravaSrovnávací průměr: 200Brzdový buben - vnitřní průměr [mm]: 200Brzdový buben - vnější průměr [mm]: 239,7Výška brzdového bubnu vnitřní [mm]: 50Výška brzdového bubnu celková [mm]: 59,2Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Počet děr: 4Centrovací průměr [mm]: 65EAN:3165143200582Použitá číslaDB181
    SEAT6X0 609 617 A (6X0609617A)1S0 609 617 (1S0609617)1S0609617ŠKODA1S0 609 617 (1S0609617)1S0609617VOLKSWAGEN1S0 609 617 (1S0609617)1S06096176X0 609 617 A (6X0609617A)Konkurenční kódy
  • BREMBO Brzdový buben - 200 mm BRE 14.9384.10
    zvětšitBREMBO Brzdový buben - 200 mm ‐ BRE 14.9384.10
    689,-ve skladu
    Výška brzdového bubnu vnitřní [mm]: 50,5Počet děr: 4Brzdový buben - vnější průměr [mm]: 200Výška brzdového bubnu celková [mm]: 59Max. hodnota stočení bubnu [mm]: 201,5Průměr zapuštění [mm]: 65EAN:8020584938416SEAT1S06096176X0609617AŠKODA1S0609617VOLKSWAGEN1S06096176X0609617AKonkurenční kódy
  • FEBI Brzdový buben - 200 mm FB 24032
    zvětšitFEBI Brzdový buben - 200 mm ‐ FB 24032
    1 229,-ve skladu
    Montovaná strana: zadní nápravaSrovnávací průměr: 200Ráfek, počet děr: 4Počet upevňovacích otvorů: 1šířka [mm]: 40Tloušťka / síla [mm]: 54Vnitřní průměr [mm]: 200Vnější průměr [mm]: 239,7Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Max. hodnota stočení bubnu [mm]: 201,5Brzdový buben - vnitřní průměr [mm]: 200Centrovací průměr [mm]: 65Hmotnost [kg]: 3,680EAN:4027816240327SEAT1S0 609 617 (1S0609617)6X0 609 617 A (6X0609617A)ŠKODA1S0 609 617 (1S0609617)VOLKSWAGEN1S0 609 617 (1S0609617)6X0 609 617 A (6X0609617A)Konkurenční kódy
    Všeobecné informaceNámi dodané výrobky jsou výhradně určeny k použití
    v souladu s jejich určením. Namontování smí provádět
    pouze vyškolený odborný personál. Výrobky se pravideln
    dodávají bez návodu k montáži.
  • JP GROUP Brzdový buben - 200 mm JPG 1163501600
    zvětšitJP GROUP Brzdový buben - 200 mm ‐ JPG 1163501600
    859,-ve skladu
    Montovaná strana: zadní nápravaPrůměr [mm]: 200Výška brzdového bubnu vnitřní [mm]: 51Počet děr v brzdovém bubnu: 5/4Povrch: nátěrEAN:5710412594411Použitá čísla1163501609
  • MAXGEAR Brzdový buben - 200 mm MXG 19-1344
    zvětšitMAXGEAR Brzdový buben - 200 mm ‐ MXG 19-1344
    459,-ve skladu
    Montovaná strana: zadní nápravaBrzdový buben - vnější průměr [mm]: 240Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez ložiska (kola) bez náboje kola bez šroubů vozidlového kolaPočet děr: 4Max. hodnota stočení bubnu [mm]: 201,5Brzdový buben - vnitřní průměr [mm]: 200Výška brzdového bubnu celková [mm]: 59Výška brzdového bubnu vnitřní [mm]: 51EAN:59075585686845901619571064AUDI6X0609617A1S0609617SEAT6X0609617A1S0609617ŠKODA6X0609617A1S0609617VOLKSWAGEN6X0609617A6X0 609 617 A (6X0609617A)1S0609617Konkurenční kódy
  • NK Brzdový buben - 200 mm NK 254725
    zvětšitNK Brzdový buben - 200 mm ‐ NK 254725
    859,-ve skladu
    Brzdový buben - vnitřní průměr [mm]: 200Výška brzdového bubnu vnitřní [mm]: 50,5Výška brzdového bubnu celková [mm]: 59Počet děr: 4Max. hodnota stočení bubnu [mm]: 201,5Brzdový buben - vnější průměr [mm]: 240EAN:5703858610135AUDI6X0 609 617 A (6X0609617A)1S06096176X0609617A1S0 609 617 (1S0609617)SEAT1S0 609 617 (1S0609617)6X0 609 617 A (6X0609617A)1S06096176X0609617AŠKODA6X0 609 617 A (6X0609617A)1S0 609 617 (1S0609617)6X0609617A1S0609617VOLKSWAGEN6X0 609 617 A (6X0609617A)1S0 609 617 (1S0609617)1S06096176X0609617AKonkurenční kódy