OE 1S0609617
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG
Brzdový buben
| AUDI | 1S0 609 617, 1S0609617 |
| SEAT | 1S0 609 617, 1S0609617 |
| ŠKODA | 1S0 609 617, 1S0609617 |
| VOLKSWAGEN | 1S0 609 617, 1S0609617 |
| VAG | 1S0 609 617, 1S0609617 |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
A.B.S. Brzdový buben - 200 mm ABS 2706-S
zvětšit
689,-ve skladuBrzdový buben - vnitřní průměr [mm]: 200Výška brzdového bubnu vnitřní [mm]: 51Výška brzdového bubnu celková [mm]: 59Ráfek, počet děr: 4Průměr náboje kola [mm]: 65Brzdový buben - vnější průměr [mm]: 240Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Max. hodnota stočení bubnu [mm]: 202EAN:8717109030174SEAT1S06096176X0.609.617A (6X0609617A)ŠKODA1S0609617VOLKSWAGEN1S06096176X0.609.617A (6X0609617A)VAG1S0 609 617 (1S0609617)6X0 609 617A (6X0609617A)EICHERRT 2706 (RT2706)CHERYA113502031BBKonkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
Informace o montáži: Important: Observe Fitting Instructions -
ATE Brzdový buben - 200 mm AT 480130