OE 1S0609617
VAG
Brzdový buben
VAG1S0 609 617, 1S0609617
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Brzdový buben - 200 mm ABS 2706-S
    zvětšitA.B.S. Brzdový buben - 200 mm ‐ ABS 2706-S
    689,-ve skladu
    Brzdový buben - vnitřní průměr [mm]: 200Výška brzdového bubnu vnitřní [mm]: 51Výška brzdového bubnu celková [mm]: 59Ráfek, počet děr: 4Průměr náboje kola [mm]: 65Brzdový buben - vnější průměr [mm]: 240Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Max. hodnota stočení bubnu [mm]: 202EAN:8717109030174SEAT1S06096176X0.609.617A (6X0609617A)ŠKODA1S0609617VOLKSWAGEN1S06096176X0.609.617A (6X0609617A)VAG1S0 609 617 (1S0609617)6X0 609 617A (6X0609617A)EICHERRT 2706 (RT2706)CHERYA113502031BBKonkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • ATE Brzdový buben - 200 mm AT 480130
    zvětšitATE Brzdový buben - 200 mm ‐ AT 480130